Ortalama Burun estetiği fiyatları

Bazi fiyatlar gercegi yansitmiyor..

burun estetiği fiatları doktorun bulunduğu bölgeye göre bile farklılıklar gösteriyor.Örneğin izmirdeki fiatlarla istanbuldaki fiatlar arasında bile ciddi farklar var.
Sonra burun estetiği olacak kişi ilk defa mı oluyor yoksa revizyon mu,bazısının sadece burun ucuna işlem yapılırken bazısına komple bir uygulama yapılıyor,doktorun tecrübesi,vs hepsi etken.

güncel fiyatlar var mı??

acıbadem hastanesinde ameliyat olan var mı? talep edilen ameliyat ücreti dışında bir ücret talep ediyolar mı acaba? Tetkikler için, hastanede kaldığın gece için vs.

Arkadaşlar revizyon ameliyatı için Ferruh Bingül ve Serdar Öztürk'ün ne kadar talep ettiğini bilen var mı?

cnm senin burnunda et veya herhangi bi fonksyon bozuklulugumu vardı yada sadece estetik amaçlı mı ?? nedn bukadar ucuz anlamş diilm..???

Bende cok sasirmistim ilk duyunca hatta oylesine sormuştum dr.a ama 250 tl ye hic aklimda yokken estetikde oldum:::)))) ve hicbir sorunumda yoktu tabi burnumun büyüklügu disinda::))) sehir disindan gelenler cok fazla kbb cilerde yapiyor ayni fiyata tekrar arastirin bahsedilen fiyatlar cok yüksek ya.....

Devlet estetik ameliyat masrafını kesinlikle karşılamaz. Ancak burnunla ilgili sağlık problemin varsa ameliyat olursun

Bu mesaj sinirlamasi sacmaligina bir anlam veremedim ben! Neden boyle bir uygulama var acaba? Insanlara cile cektirmek icin mi?

Bursa da nerede ve kime amleiyat oldunuz acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…