Ortalama Burun estetiği fiyatları

Ameliyat öncesi gerek doktor gerek fiyat araştırmak zor gerçekten, aklıma geldi forumlara baktım, ben yaklaşık 2 sene önce ameliyat oldum kemal ekberoğlu yaptı sorun yaşamadım, 2 resim ekliyorum belki yararlı olur....
ı
1z.jpg
2z.jpg

Hastaneyi arayıp ücreti öğrenebiliyorsunuz. Fakat ortalama bir fiyat söylüyorlar gerçek bir fiyat için fotoğraf göndermeniz gerekiyor. Teoman doğan için 10.000- 12.000 falan galiba geçen gün sormuştum:)))

Bende olmak istiyorum ama hala cesaret edemedim bir de doğal olmayacağı korkusu var:KK43:( O yüzden parası ne olursa olsun iyi bir doktor olsun.. Geç olsun güç olmasın arkadaşlar. Allah herkesin gönlüne göre versin sağlığımız yerinde olsun gerisi teferruat... Nasıl bitirdim ama:))

A asiba , ilker beye baktimda simdi cok gencmis ya 30 yasinda :) ben biraz daha tecrubeli birileri olmali diye dusundum hep. sen memnun musun? resim gonderebilir misin ozelden.

Emre ilhan'a ameliyat olmak istiyorum fiyat bilgisi olan var mı? Birde birlikte çalıştığı Dr. Betül Cengiz var. Acaba Betül Hanım kaça ameliyat yapıyor.Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

A asiba , ilker beye baktimda simdi cok gencmis ya 30 yasinda :) ben biraz daha tecrubeli birileri olmali diye dusundum hep. sen memnun musun? resim gonderebilir misin ozelden.
Ben fotomu tesetturlu oldugum icin atmiyorum maalesef ama ben cok memnunum. Doktor bey emre ilhanla calismis hatta emre bey sayfasinda ilker beyin roportajini paylasmisti. Ben gencligine degil yaptigi islere calistigi insanlara ve fiyat oranina baktim. Tercih senin :KK66:

Selçuk İnanlı'nın guncel ücretini bilen var mı..muayenesi 400 tl de amliyat ne kadar acaba..

Kizlar ankara zuhtu demir burun ameliyat guncel fiyati nedir lutfen cokk acill

Ben 2500 tl ye Beklen Sami Üre ye oldum çokda memnunum :) o fiyatları görünce dudağım uçukladı çok abartılı 10 bin 12 bin çok aşırı geldi .s

X