ORTAYA KARIŞIK (Elma sirkesi bal+zeytinyaprağı çayı+sandaloz sakızı+ beşi bir yerde)

kutlumelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
103
16
Ben 1.60 boyunda 35 yaşında 2 çocuk annesiyim. Uzun zamandır diyet yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Elimde çikolatayla o kadar çok mesaj okudum ki . Hangisini yapayım derken neden hepsini bir arada kullanmayayım dedim. Böylece yarın başlayacağım bu yöntemi herkesle paylaşmak istedim. Kilom 74 ve ben 55 e düşmek istiyorum. Her pazartesi başlayıp bitirdiğim diyetlerinde sonu gelmediğine göre onada cuma başlıyım dedim. Uymak isteyen olursa diye yarın yapacaklarımı yazıyorum. Yapmak isteyen herkese hayırlı olsun umarım .
normal diyet herkesin bildiği +
ballı elma sirkeli su+sandaloz sakızı+yeşil çay+zeytin yaprağı çayı+beşi bi yerde +su+ 1 saat yürüyüş
normal diyet ,su ve bitki çayıyla ve yürüyüşle ilk hafta 2 sonra ki haftalar bir bir gidiyor bende bakalım bu sıvılarla kaç gidecek

:nazar:

Son düzenleme:
Evet
diyetim başladı . şimdilik iyi gidiyor çaylarımı içtim kahveye komşularım gelecek .ayrıca belirteyim. Dünde çaylarımı içmiştim ama diyet yapmadım güne gitmiştim . Ama bugün adetimin ilk günü olmasına rağmen tartıda 300 gr gitmişti. Su kaybıda olabilir. Ama sanmıyorum çünkü çok su içtim. Bugün ne olacak merak ediyorum. Yarın tartılır yazarım.
Bu işi mutlaka başarıcam .

Eğer benimle yapanlar varsa . Yeşil elmayı unutmayın . Elma diyetinde ki kızlar baya kilo veriyorlar çünkü.

hadi bakalım hayırlısı canım inşallah istediğin kiloya ulaşırsın yeşil çayı da eklemeyi unutma ben limonlu yeşil çay içiyorum günde 3 kupa en az. bi de sabah ve gece elma sirkesi+bal+sıcak su yapıyorum süper oluyor

sağol canım teşekkür ederim. inşallah sende. içiyorum bende sabah akşam . 5i bir yerde içiyorum diye yeşil çay içmiyordum ama içeyim onuda .

olmuyor olmuyor olmuyor
herşey saat 6.30 a kadar ne güzel gitti hep böyle oluyor sonraaaaaaaaa önce oğlumun çikolatası aklımı çeldi sonra sosisli milföylü börek . kendimden nefret ediyorum. yok artık pes şu boğazım dursun artık. gene de çaylarımı içtim üstüne . yatarkende elma sirkemi içeyim sandaloz sakızımı yutayım.belki veririm genede nedersiniz. cevap yok okuyan arkadaşlar sizde kendinize bir konu açın hiç değilse günlük tutmak gibi oluyor belki yediklerimi görürümde utanırım. .:KK43:

yaşasın 72,7 olmuşum nasıl oldu anlamadım . yediklerime rağmen bu nasıl olur şakamı bu pzt. görücez.

kolaygelsin ...
şaka gibisiniz.. geçen hafta dogummu yaptınız ve bunca şeyi içiyorsunuz benmi yanlış okudum .?:KK30:.
yeni dogum yaptıysanız zatetn gider ilk başta kilolar bunca şeye ne hacet ... dengeli beslenin, bebişinizide güzelce emzirim bir kaç ay geçsin. öyle başlarsınız bunca şeye ...
duanızza katılıyorum hayırlı evlatlar olsunlar.. güle güle büyütün ...:emir_bebek:

Canım teşekkür ederim.ama doğum yapalı çok oldu kızım 12 oğlu 4,5 yaşında .kızımın doğumundan sonra aldığım kiloları 12 senedir bir verip bir alıyorum. Artık öyle çok sıkıldım ki. Eşimde çok rahatsız ve sürekli dile getiriyor ve hiç 74 e çıkmamıştım genelde 68 e kadar çıkardım. O yüzden çok üzgünüm ve kendimi beğenmiyorum beğenmedikçe yiyiyorum. Bu sıvılar sitede 1 ay kadar gezinip bayanların sonuç aldım dediği ürünler bende hepsini bir deniyim dedim. O yüzdeen. Ama sanırım işe yarıyor. Hangisi bilmem ama yarıyor. Inşallah .:) artık bu yoyo sendromundan kurtulmak istiyorum.

evet aynen söylediğim gibi devam ediyorum ve kilom 72,4 . ama diyet yapamadım sadece sıvıları içmeye dikkat ediyorum. diyette yapabilsem daha çok giderde. yapamıyorum bir türlü. ne zaman moralim bozulsa yiyorum. ama en azında yiyerek veriyorum değil mi? :) yarında yatılı misafir geliyor artık diyeti unut .olmuyor diyet yaptığında hiçbir gezmeye gitmeyeceksin. yok çocuğun yarımı pastanın kalanı canım çekti derken gidiyor.du bakalım misafirim varken en azından sıvıları içeyimde kilo almayayım gelişmeleri yazarım .

canım benim sabah ve akşam öğünlerini normal ye. ben mesela öyle yapıyorum. akşam yemeği yerine sadece meyveli nesfit yiyorumlight sütle, süper oluyor daha sonra 1 bardak yeşilçay yatmadan önce de elma sirkesi+bal+ılık su içiyorum tabi bol suyu da unutma süper oluyor. cumartesi pazar öyle yaptım 2 günde 1.3 kg gitti benden. akşamları kocaman bir göbekle uyumuyorum çok rahat oluyor. 70-79 kilo arasında birlikte zayıflayanlara gelirsen yardımcı oluruz,
herkes orda yediklerini paylaşıyor. güzel bir grup tavsiye ederim

canım benim sabah ve akşam öğünlerini normal ye. ben mesela öyle yapıyorum. akşam yemeği yerine sadece meyveli nesfit yiyorumlight sütle, süper oluyor daha sonra 1 bardak yeşilçay yatmadan önce de elma sirkesi+bal+ılık su içiyorum tabi bol suyu da unutma süper oluyor. cumartesi pazar öyle yaptım 2 günde 1.3 kg gitti benden. akşamları kocaman bir göbekle uyumuyorum çok rahat oluyor. 70-79 kilo arasında birlikte zayıflayanlara gelirsen yardımcı oluruz,
herkes orda yediklerini paylaşıyor. güzel bir grup tavsiye ederim

canım teşekkür ederim ne güzel vermişsin .tebrik ederim. darısı başıma gelirim neden olmasın. aranıza alırsanız:)

Kolay gelsin..Umarım hedeflediğiniz kiloya ulaşırsınız..Sabah ılık elma sirkeli ve azıcık limonlu su içiyorum bende..Ama çikolata konusu kötü..Şuan aklımda dolaptaki çikolatalardan yemek var mesela..:KK59:

Kolay gelsin..Umarım hedeflediğiniz kiloya ulaşırsınız..Sabah ılık elma sirkeli ve azıcık limonlu su içiyorum bende..Ama çikolata konusu kötü..Şuan aklımda dolaptaki çikolatalardan yemek var mesela..:KK59:

benim ki aklımda değil midemde :26: kovamadım şu :KK47:şeytanı
hemen gidip yeşil çay zeytin ve form çay içeyim pişman oldum :KK5:

zerdeçallı karışımı bıraktın mı kutlumelek?

tam gaz devam ediyordum ki okullar kapandı ve yeğenimin sünneti kayınvalide yanında tatil derken benim diyet güme gitti 2 kilo almışım yeni döndüm evi temizle eşimin çamaşırları derken yeni kendime geldim pazartesi tekrar diyetime kaldığım yerden başlayacağım randomlife . yalnız yoğurt ile değilde bala karıştırıp devam ediyim diyorum öyle daha kolay yutuluyor berrin yiğit saba tümerde söylemişti ben gitmeden içine tere tohumu ve bişeydaha ekleyerek yiyin demişti sabahları adını hatırlamıyorum bakıp yazayım o daha kolay gibi. şu an 69,7 gibiyim boy 160 55 kilo olana kadar devam diyete ramazanda ne olur bilmiyorum ama kilo almasam yerimde saysam yeter 20 gün var önümde planım en az 3 kilo vererek girmek bakalım sonuçları paylaşırım canım

X