Çene Estetiği Ortodontist

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

n3s3

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
12
2
mbr arkadaslar ben yandım sız yanmayın dıye bu konuyu actım çenemdekı asımetrıden dolayı kendısıne tedavı olmaya basladım ve 9 aylık tel tedavım sonucunda amalıyatım gerceklestı amalıyatımdan 1 ay sonra "agızım 1ay sonra acılmaya basladıgı ıcın"asımetrımın gecmedıgını farkettım bn amalıyat sonrasıda tel tedavısı surecegı ıcın hala duzelecek dıye umutla beklerken bana zaten duzelmıcenı oldugu kadar artık gıbı cevaplar verdı amalıyattan once herseyın yolunda oldugunu tedavımınde gayet basarılı gececegını soylemıstı kendısıyle tedavımı sonlandırdım tabı olan benım zamanıma ve amalıyat olmama ragmen asımetrılıgımde gecmedı ve odedıgım parayla kaldım bu amalıyatı olacaklar cok ıyı arastırsın ısını bılmeyen kısılerde tedavı olmayın...

çok gecmiş olsun .. parayı felan herseyi boşverde cektıiğin ezıyet agrılar için cok üzüldüm :KK43:
neden amelıyat oldun illakı lazımmıydı ?
cccoook ama cook gecmıs olsunn cidden kendıme yapılmış kadar uzuldum şuan ...:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

çok gecmiş olsun .. parayı felan herseyi boşverde cektıiğin ezıyet agrılar için cok üzüldüm :KK43:
neden amelıyat oldun illakı lazımmıydı ?
cccoook ama cook gecmıs olsunn cidden kendıme yapılmış kadar uzuldum şuan ...:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Mrb cenemde saga dogru kayıklık vardı o sebepten amalıyat oldum lazımdı yanı para ıcın formalıteden uygulama yapılmıs cnm sonuc bu yanı

çok geçmiş olsun, doktorun adını da yazsan da senin gibi başkaları da mağdur olmasa.. :KK43:
tekrar tekrar geçmiş olsun..

X