Otel kayıtlarım güvenlik soruşturmasının olumsuz gelmesine sebep olur mu?

fissy444

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
4
1
25
Merhabalar. Ben bir öğretmen adayıyım ve güvenlik soruşturmamın olumsuz geleceğine dair kaygılarım var. 2019 yılından itibaren hayatıma ayrı tarihlerde 3 kişi girdi ve 3üyle de farklı zamanlarda otel apart gibi yerlerde bir kaç gün konakladım. Ayrıca biriyle sadece bir gün konakladım o da bir hataydı. Ayrıca bu ayrı kişilerle konaklama tarihlerim arasında yaklaşık 1er sene var. Bazı sitelerde otel kayıtlarının öğretmenlik güvenlik soruşturmasını olumsuz etkilediğine dair paylaşımlar gördüm. Bu konu hakkında bilgisi olan veya benimle aynı durumu paylaşan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Merhabalar. Asker, polis , savcı vs mesleklerde sorun olduğunu biliyorum ama öğretmenlikte hiç duymadım. İçiniz tahat olsun

O tarz şeylere bakmazlar. İçiniz rahat olsun.
O sizin özel hayatınız. Özel hayat gizliliği diye birşey var. Oteller kayıtlarını vermezler savcı izni olmadan. Onda da çok büyük bir olay olması lazım. Sonuçta odada adam öldürmediniz değil mi 😂

Oha öyle bi şey mi varmış
Merhabalar. Ben bir öğretmen adayıyım ve güvenlik soruşturmamın olumsuz geleceğine dair kaygılarım var. 2019 yılından itibaren hayatıma ayrı tarihlerde 3 kişi girdi ve 3üyle de farklı zamanlarda otel apart gibi yerlerde bir kaç gün konakladım. Ayrıca biriyle sadece bir gün konakladım o da bir hataydı. Ayrıca bu ayrı kişilerle konaklama tarihlerim arasında yaklaşık 1er sene var. Bazı sitelerde otel kayıtlarının öğretmenlik güvenlik soruşturmasını olumsuz etkilediğine dair paylaşımlar gördüm. Bu konu hakkında bilgisi olan veya benimle aynı durumu paylaşan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

O tarz şeylere bakmazlar. İçiniz rahat olsun.
O sizin özel hayatınız. Özel hayat gizliliği diye birşey var. Oteller kayıtlarını vermezler savcı izni olmadan. Onda da çok büyük bir olay olması lazım. Sonuçta odada adam öldürmediniz değil mi 😂
😂 şükür öyle bir durum olmadı. Güvenlik soruşturması için fişleme adı altında bakılıyor sanırım. Sadece benim durumum sorun teşkil eder mi diye biraz panikledim 😅

Öyle saçma şey mi olur o zaman tatile giden kimse memur olamasin. Oldu olacak cafe görüntülerine de baksınlar tek tek.

Merhaba.. Güvenlik soruşturmasında bir etkisi oldu mu otel kaydının? Güncelleme yaparsanız çok sevinirim bende aynı durumdayım.

Asker ve polis sorusturmasinda oluyor oteli bilmiyorum ama günlük ev sıkıntı olumsuz oluyor soruşturma

X