Otel mi kiralık ev mi?

LeylaKaya

Hayaller dualara emanet...
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
2.444
1.405
34
kızlar merhaba .. tatil için yola çıktık sizce otel de mi kalalım günlük kiralık evde mi ? Ne dersiniz hiç tatil için gidip kalan var mı?

Bence otellerdeki inanilmaz indirimleri sakin kacirmayin, tam vaktinde cikmissiniz tatile.:cool:

Her sey dahillerinden ve yuksek puanlilarindan bulun bir tane. Yorumlari da guzelce okuyun sececeginiz oteli belirlerken.

Bir cok site, uygulama var artik bunlari gosteren.

İyi tatiller, iyi eglenceler :KK68:

Booking kapandı ama başka siteler de var googledan bakabilirsiniz. Bu arada Urla tarafında villa tipi günlük kiralık müstakil evler var. Benim kedilerim olduğu için genelde müstakil ev tutuyorum. İstediğiniz kadar kişi kalabiliyorsunuz o nedenle ekonomik ama yemek temizlik vs.tabi sizden oluyor. O da genelde tatilde barbekü yakıldığı için pek problem olmuyor. Ama tabii erkek arkadaşımla başbaşa bir günlüğüne kafa dinleyelim diyorsak oteli tercih ediyorum. İkisinin de zevki ayrı.

Günlük evler bana hep pis gelmiştir. Oteller daha hijyenik kalıyor yanında. En azından odayı temizliyorlar diye düşünürüm psikolojik açıdan. Günlük evde temizlikti bilmemne bayağı iş çıkar. Otelde de bir temizlersin etrafı ama yemek falan olur daha rahat edilir.

X