Otobüs Şoförlerinin Eşleri

Puantiye

en güzeli hiç doğmamış olmak........
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2007
331
8
52
benim eşim otobüs şöförü şehirler arası yolcu otobüsü kullanıyor.her mesleğin kendine göre zorlukları var tabii ama bence en zor meslek bu.
çalışınca evde olmuyor bütün yük benim omuzlarımda .çalışmayınca parasız hiç olmuyor...çoluk çocuk babaya hasret,çarşı pazar işleri faturalar.ne hastalığımızda yanımızda ne sevinçli günümüzde.doktorlara bizi hep başkaları götürmüştür.
birisine beddua edecekseniz allah sana şöför koca nasip etsin deyinlaelaelaelaelae

Benim eşimde otobüs şoförü şoför hanımıysanız her yük üzerinizde Allah kolaylık versin.

benim eşimde şöför ama şehiriçi otobüslerinde. çok stresli bi işi var. bütün gün insanlarla uğraşmaktan eve sinir küpü vaziyetinde geliyor.

sizleride az çok anlıyorum, eşimin abisi yurtdışı tır şöförü. ne zaman geliyo ne zaman gidiyo belli değil. dediğiniz gibi yük eltimin omuzlarında i evin erkeği gibi...
allah yinede başınızdan eksik etmesin...

meraba benimde nişanlım şöför. seyahat acentaları var merkezden ilçeye gidip geliyo iki saatlik yol.aslında turızm otelcilik mezunu şuandada önlisans yapıyor fakat aile şirketi olduğundan dolayı ayrılamıyor.bizim için pek sorun olmuyor çünkü genelde kendi kullanmıyor:)

ne kadar çok bakan olmuş.. neden bişeyler yazmadan geçiyorsunuz arkadaşlar?

benim eşimde tır kullanıyor ,uluslar arası senağlama

bi gittimi bir aydan önce gelemez eve üç çocukla onu beklemek + vein tüüüüüüüüüm işleri benim üzerimde işler filan değilde özlemek beklemek beni çileden çıkartıyor bazen

kaydirigubbakcemile3merhaba arkadaşlar.bende siteye öyle bi baktım.benim eşim söför değil ama hepinizin ayrı ayrı dertleri var.Allah sabır versin sizlere.bu arada ben d.bakırdan.arkadaşlar.

meraba benimde nişanlım şöför. seyahat acentaları var merkezden ilçeye gidip geliyo iki saatlik yol.aslında turızm otelcilik mezunu şuandada önlisans yapıyor fakat aile şirketi olduğundan dolayı ayrılamıyor.bizim için pek sorun olmuyor çünkü genelde kendi kullanmıyor:)

canım bende d.bakır sen neredesin...kaydirigubbakcemile5

X