Oturma banyosu vajinal mantar

Umutluyus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2022
50
10
33
Merhaba hanımlar küvete ılık su doldurup içine sirke koysam faydası olur mu acaba mantara bunu deneyen oldu mu hiç ? Teşekkür ederim.

Merhaba hanımlar küvete ılık su doldurup içine sirke koysam faydası olur mu acaba mantara bunu deneyen oldu mu hiç ? Teşekkür ederim.
Onu duymadım ama ben sıcak sütle maydanozu kaynattım üzerine oturdum işe yaradı baya. Ve dere otu ısırgan otuylada suyla yaptım oda iyi oldu☺️

Buharına mı oturdunuz ?
Evet. 1 hafta yaptım. O süreçte cinsel ilişkiye girmedim. Ve sonra benden ayıptır söylemesi çok fazla kokan sarı sarı şeyler aktı🙈 bilmiyorum hala varmı bende enfeksiyon çıktı. Çarşamba doktora gidecegim inşallah geçmiştir

Evet. 1 hafta yaptım. O süreçte cinsel ilişkiye girmedim. Ve sonra benden ayıptır söylemesi çok fazla kokan sarı sarı şeyler aktı🙈 bilmiyorum hala varmı bende enfeksiyon çıktı. Çarşamba doktora gidecegim inşallah geçmiştir
İnşallah peki dere otu tmm da ısırgan otu nerden bulcaz.

İnşallah peki dere otu tmm da ısırgan otu nerden bulcaz.
Vallaha bana bizim burda ebe var çok yaşlı teyze söyledi. Önce süt ve maydanoz buharı sonra suyla dere otu ısırgan otu hardal otu gömeç otu hepsini kaynat üzerine otur dedi. 1 hafta yaptım. Benim yumurtlıklarıma kadar iltihap dolmuştu.

Şuan zaten mevsimi. Ben hepsini 10₺ aldım 6 gün yaptım. Pzarasa satılıyot

Kızlar bende de yeni başlayan akıntı artışı ve kaşıntı vardı muhtemelen mantar. Doktor da zaten fitil verdi 2 günlük. Size soracağım mantar enfeksiyonu kasık ağrısı yapıyor mu ?

Vallaha bana bizim burda ebe var çok yaşlı teyze söyledi. Önce süt ve maydanoz buharı sonra suyla dere otu ısırgan otu hardal otu gömeç otu hepsini kaynat üzerine otur dedi. 1 hafta yaptım. Benim yumurtlıklarıma kadar iltihap dolmuştu.
Anladım benim antibiyotik sonucu oldu yae sizin benim bide bağışıklık aşırı düştüğü için dilim de mantar var 😰 acaba dilime de iyi gelir mi bu buharlar .

Kızlar bende de yeni başlayan akıntı artışı ve kaşıntı vardı muhtemelen mantar. Doktor da zaten fitil verdi 2 günlük. Size soracağım mantar enfeksiyonu kasık ağrısı yapıyor mu ?
Enfeksiyon kasık ağrısı, batma yapıyor..

Hayır tabiki mantar içerde olmaz rahim ağzındadır..
Benim antibiyotik kullanımı sonucu oldu artı dil mantarı da oldum bağışıklık sistemi çökmüş o yüzden dilim harita gibi yarık şuanda yanıyor kuruyor mantar hapı kullandım dil solüsyon ama geçmiyor bu konuyu yaşayan bir tanıdığınız var mı 😰

X