Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Oturma Grupları

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
hepsunu hepsunu ıstıom degusuk degusuk kullanırm ben yaaaaa keskem benım kı mobılyacı olsaydııııııı

bu konbınasyona asık oldum
attachment.php

bunun fıyatını sormsutum 4 mılyar

evet çok güzeller benimde oturma odam ve yatak odam şeker pembesi en sevdiğim renkkkksırnaşık şey:sm_cool:

çok güzel bunlar ya hele ilk sayfadakiler çok hoşuma gitti.

vitrinleri heiç sevmezdim negüzel vitrin yok.göstermelik dolduruluyor içi.kullanan pek az.bunlar çok kullanışlı gözüküyor.

kızlar Tepe Home gidin orda hem daha hesaplı hem garantisi var hemde çok güzel modeller var şimdide % 50 indirimde ben bellonaya istikbale baktım ama tepe home daki modelleri bulamadım hemde daha hesaplıydı

Anneyim ben bende takım değilde sadece tek köşeli kanepe bakıyorum, yataş a bir bak derim.

yataş ın kampanyası var köşeler 1200-1500 ytl arası

yağmur mobilyada daha küçük köşeler var 700 ytl ..kampanyada

masko ve avcılarda galeri irfan var kocamman köşe koltuk 1200 ytl ve çok kullanışlı :lepi:

turuncuya benzer bende var ama kiri çok belli ediyor birde silmek okadar zorki bebişte var mahf oldu koltuklarım değiştircem kılıflarını yaaa...

bu konbınasyona asık oldum
attachment.php

bunun fıyatını sormsutum 4 mılyar

slm kıslar.bu model evet istikbal.bende bu odelin köşe takımı olan var.kesin görmüşsünüzdür sitede var resimleri.çok şeker ama biri oturunca yastıkları hemen düzeltmeniz gerekiyor ama yinede çok şirin....a.s.

merhabalar ben de dekorasyon şirketınde calısıyorum asistanım yani.ekledıgınız resımler cok hos ama bir de şu siteye bakın isterseniz fikriniz olsun. www.fymobilya.com ya da google a fy mobilya yazın direk çıkıyo zaten modern ve abiye severlere...

slm kıslar.bu model evet istikbal.bende bu odelin köşe takımı olan var.kesin görmüşsünüzdür sitede var resimleri.çok şeker ama biri oturunca yastıkları hemen düzeltmeniz gerekiyor ama yinede çok şirin....a.s.

Benim oturma gurubumun modelinden, benim takımın rengi barlas bordo diye geçiyor. çok şık bir takım..

X