Ovalüsyonda sadece çatlama günü birlikte olup gebe kalan var mı??

Sosyallanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
1.643
518
34
Merhaba kızlar ben bu ay iki defa yumurtlama gördüm ikinci defa gördüğüm yumurtlama üç gün pikti ben sadece çatlama gününü değerlendirebildim sizce şansım var mı ??bu şekilde olup hamile kalan var mı merak ediyorum

Evet var ben bu şekilde gebe kaldım ama yumurta çatladıktan sonra bekeldikçe kalitesi azalır o yuzden pik gördüğünüz günü değerlendirin gerekirse çatlama gününü de değerlendirin en garantisi odur

Evet var ben bu şekilde gebe kaldım ama yumurta çatladıktan sonra bekeldikçe kalitesi azalır o yuzden pik gördüğünüz günü değerlendirin gerekirse çatlama gününü de değerlendirin en garantisi odur
Bu ay sadece çatlama gününü değerlendirebildim inşallah olmuştur ama umudum pek yok ya belirti de yok bugün çatlamanın 7.günü iki gündür göğüs hassasiyeti var o da belirti değildir heralde çünkü adetten önce hep ağrı yapar ona istinaden galiba olumsuz diye düşünüyorum sizin ne gibi belirtileriniz olmuştu

Bu ay sadece çatlama gününü değerlendirebildim inşallah olmuştur ama umudum pek yok ya belirti de yok bugün çatlamanın 7.günü iki gündür göğüs hassasiyeti var o da belirti değildir heralde çünkü adetten önce hep ağrı yapar ona istinaden galiba olumsuz diye düşünüyorum sizin ne gibi belirtileriniz olmuştu
7. Gun çok erken belirtiler adet günüyle başlar inşallah olmuştur bir umut var tabii

Bende adet öncesi bel ağrısı ve uyku hali olmuştu çok fazla o da 3 gun kala hissettim adete

7. Gun çok erken belirtiler adet günüyle başlar inşallah olmuştur bir umut var tabii
5 tane düşüğüm var ve son iki senedir gebe kalamadım 4 kimyasal 1 boş gebelik geçtiğimiz Eylül ayında rahim filmi çektirdim t rahim çıktı şuana kadar herşey normalde benim eşimin işte t rahim çıkınca şubat ayında histeroskopi oldum iki ay korun dedi doktor işte Nisan ayında denemeye başladım ilk ay ol adı bu ikinci ay doktor dene normal yolla olur t rahim hem gebeliğe engel hemde düşük sebebidir dedi bakalim 5 senelik evliyim

X