Ovilasyon testlerimi yorumlarmısınız

reyhandurmus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2023
29
1
28
Merhaba aşaığa yaptıgım ovilasyon testlerine bir bakarmısınız 27. Gün oldu hala net koyuluğu yakalayamadım adetime 9 gün var bu arada adetlerim düzensizdir geçen ay 33 gün de oldum bu ay 37 gösteriyor telefondaki uygulama sizce yumurtlama olmadımı bu ay

Eklentiler

• IMG_9690.jpeg
    IMG_9690.jpeg
    162,3 KB · Görüntüleme: 63
Bazen her ay yumurtlama olmuyor maalesef benimde regli duzensiz geçen ay 25.gun pik gördüm 35.gun regli oldum buayda 12.gun hala yok seninde ovü testlerinde gözükmüyor servikal mukus takibi yapıyorum uzayan şeffaf akıntı gelince başlıyorum testlere bu yüzden servikal mukus yumurtanın olgunlastigini soler umarım sağlıklı sonuçlarımız olur 🤲🏻👩🏼‍🍼

Acaba adete 9 gün varkende yumurlama olur mu az once yüne ovilasyon testi yaptım en alttaki resim ekledim o biraz koyu cıktı

Eklentiler

• IMG_9691.jpeg
    IMG_9691.jpeg
    212,2 KB · Görüntüleme: 70
Bazen her ay yumurtlama olmuyor maalesef benimde regli duzensiz geçen ay 25.gun pik gördüm 35.gun regli oldum buayda 12.gun hala yok seninde ovü testlerinde gözükmüyor servikal mukus takibi yapıyorum uzayan şeffaf akıntı gelince başlıyorum testlere bu yüzden servikal mukus yumurtanın olgunlastigini soler umarım sağlıklı sonuçlarımız olur 🤲🏻👩🏼‍🍼
Biri hcg gebelık testi diğeri Ovilasyon testim .

1 Mart Reglım başladı yoğundu 2 martta öyle 3 Mart lekelenme ve 4 martta kesildi 3 gün regli oldum .
Bugün 5 Mart ve bu sekılde çıktı ilk defa ovilasyın yapıyorum yorumlarmısınız ? Ne zaman ilişkiye girmem gerek 14-15 günlerde yumurtlama oluyor dediler ama benim dağa reglı başlangıcımın 5. Günü nasıl bu kdr koyu çıktı ?

Eklentiler

• IMG_4084.jpeg
    IMG_4084.jpeg
    265,9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 16
Bugun 13 gün geçti adetim test yaptım böyle çıktı umarım test yanlış değildir yarın sabahtan kan vericem

Eklentiler

• IMG_9816.jpeg
    IMG_9816.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 19
Var demekki kan testi verin hemen bide adetin 1. Gününden itibaren toplam kaç gün oldu gününüz
56 gün oldu benim adetlerim düzensiz genelde uzun sürer zaten ama bu kadar uzun sürmemişti uzun zamandır testin yanıltmasından korkuyorum inşallah güzel sonuç alırım sizin durum nedir

56 gün oldu benim adetlerim düzensiz genelde uzun sürer zaten ama bu kadar uzun sürmemişti uzun zamandır testin yanıltmasından korkuyorum inşallah güzel sonuç alırım sizin durum nedir
Maşallah 56 mı benim 34 oldu benimde değişiyo arada düzensiz arada düzenli çözemedim oma oluyorum her ay bugün olmam lazım 34 gün kan verdim beta hcg 0 çıktı acaba döner mi bilemedim erken mu acaba

Valla inan bende bilmiyorum biraz gecikmesini bekle en az 10 gün öyle test yap çunkü bende 10 gün önce yaptıgım negatifti adet günüme denk geliyordu

X