Ovitrelle 6. Gün hcg 21,24

minhan6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
138
62
26
Merhaba kızlar 26 nisanda ovitrelle çatlatma iğnesi olmuştum 1 mayıs akşamında kasık ağrım ve mide bulantılarım artınca acile gittim kan verdim değerim 21,24 çıktı iğne etkisi bu kadar olur mu zamanla düşmesi gerekir dediler ilk vurulduktan sonra 20-30 yükseltip gün geçtikçe düşmesi gerekirmiş sizce gebelik var mı iğne etkisi mi idrarda da hafif silik çıktı

Merhaba kızlar 26 nisanda ovitrelle çatlatma iğnesi olmuştum 1 mayıs akşamında kasık ağrım ve mide bulantılarım artınca acile gittim kan verdim değerim 21,24 çıktı iğne etkisi bu kadar olur mu zamanla düşmesi gerekir dediler ilk vurulduktan sonra 20-30 yükseltip gün geçtikçe düşmesi gerekirmiş sizce gebelik var mı iğne etkisi mi idrarda da hafif silik çıktı
Canim degerlerin yukselmesi gerkeiyor dusmesi degil benim bildigim gebelikte hcg yukselir kan degeri

Canim degerlerin yukselmesi gerkeiyor dusmesi degil benim bildigim gebelikte hcg yukselir kan degeri
Yok biliyorum yükselmesi lazım fakat iğne etkisi varsa iğne etkisinin düşmesi gerekirdi altıncı gün için o yüzden kararsız kaldım çok

İlk 10-12 gun igne etkisi devam ediyor diye biliyorum. Hatta o yuzden doktorlar 12. Gunden once test yapmayin yaniltici olur diyorlar
Evet benim doktorumda öyle demişti ama iğne etkisini düşürmesi lazım 20-30 değer katıyormuş iğne zamanla düşmesi gerekiyomuş altı gün oldu benim değer düşse 12-13 çıkardı ama bilemedim ptesi tekrar vercem düşerse iğnedir

Bende 25nisanda vuruldum test yapmıyorum bılerek cuma yapıcam inşallah.bakalım ne olcak senınkı canım haber et bızlerede😍

iğne etkisi 12.günden sonra bitiyor siz 13.gün tekrar test verin beta varsa ve 21 den yüksekse gebesiniz demektir hayırlısı olsun hakkınızda

Canım gebelik varsa bile gebelik degerin ve iğnenin değeri birleşmiş yüksek çıkmıştır pazartesi kan versende iğne etkisi düşer gebelik değerin çıkar yanı 21 katlanmaz çünkü çok yeni 21 in altını görürsün benim iğnenin 14. Günü 17 beta ile öğrendim hamile olduğumu ve erken veya geç döllenmede değildi tam günü bence beklemelisin

Bekleyeyiiim bariii geçmiyorr günlerr
Canım gebelik varsa bile gebelik degerin ve iğnenin değeri birleşmiş yüksek çıkmıştır pazartesi kan versende iğne etkisi düşer gebelik değerin çıkar yanı 21 katlanmaz çünkü çok yeni 21 in altını görürsün benim iğnenin 14. Günü 17 beta ile öğrendim hamile olduğumu ve erken veya geç döllenmede değildi tam günü bence beklemelisi

canım inşallah bebeğin seninledir ama burada 6-7. günlerde beta 60-70 çıkıp sonrasında adet olanlar oldu. sen en iyisi sabredip 12. güne kadar bekle
Evet benim doktorumda öyle demişti ama iğne etkisini düşürmesi lazım 20-30 değer katıyormuş iğne zamanla düşmesi gerekiyomuş altı gün oldu benim değer düşse 12-13 çıkardı ama bilemedim ptesi tekrar vercem düşerse iğnedir

X