Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yedim yedim pişman olmakta isterdim ama olamıyorum yaaa😂😂😂
Gömmmm gitsinnn 😂
O somon dna öyle mi yapılır derma pen hep yüzünü çizdi 😁
Çizilmedi ben yakınlaştırıp baktım 😂 kadın Allah var güzel yaptı
Bi mumda banaa şey et💩
Bi mumdaa teoya💩
Bu senin için 🕯️ :dua: 🕯️
Bu da Teo için 💡:dua:💡
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom için tasarruflu ampül kullandım enişte niye muma boşa para veriyoruz der 😂😂
Evrene her şeyi verebilirim şu an 😂
Bi 15000 sıkışmış sizin kapı eşiğine haberin olsun kaçamazsın 😂😂

Düşünsenize x burayı okuması için maaşla birini çalıştırıyormuş :KK70:
Yaa ben instagramda sayfa açtım bu soru yayınlıyorlar falan ya.. belki yanlışlıkla sayfa büyür yürürüm dedim. Doktoru soranlar oldu söyledim özelden. Doktorun asistanı olduğumu reklam yaptığımı iddia ettiler😂 çünkü hep böyle şeyler yapıyormuş doktorlar 🤦‍♀️ bıraktım sayfayı falan

Gömmmm gitsinnn 😂

Çizilmedi ben yakınlaştırıp baktım 😂 kadın Allah var güzel yaptı

Bu senin için 🕯️ :dua: 🕯️
Bu da Teo için 💡:dua:💡
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom için tasarruflu ampül kullandım enişte niye muma boşa para veriyoruz der 😂😂

Bi 15000 sıkışmış sizin kapı eşiğine haberin olsun kaçamazsın 😂😂
enişte senin tedavine engel olmaya çalışsın sen hala ondan yan çık :KK70:

Dün acildeki doktor hocanın arkadaşı.. düşük geçirdiğimi falan söyledim canlı çocuk var mı diyor🤦‍♀️ hepsi aynı tornadan mı çıkıyor bunların o soru öyle mi sorulur😑 bazen sadece bizi istatistik olarak gördüklerini düşünüyorum
Seço kahkaha attım kız yumurtlama olduğundan bile emin değilsin kaldıki ilişkiden sonra 1 hafta geçmemişti neara oldu da bu gebelik düşük olacak 😁

Yaa ben instagramda sayfa açtım bu soru yayınlıyorlar falan ya.. belki yanlışlıkla sayfa büyür yürürüm dedim. Doktoru soranlar oldu söyledim özelden. Doktorun asistanı olduğumu reklam yaptığımı iddia ettiler😂 çünkü hep böyle şeyler yapıyormuş doktorlar 🤦‍♀️ bıraktım sayfayı falan
benzer birşey foruma yeni üye olduğumda benim de başıma gelmişti canım

Seço kahkaha attım kız yumurtlama olduğundan bile emin değilsin kaldıki ilişkiden sonra 1 hafta geçmemişti neara oldu da bu gebelik düşük olacak 😁
Yok yok önceki düşükle histeroskopiyi söyledim. Daha doğrusu neden histeroskopi olduğumu sordu öyle söyledim düşüğü

benzer birşey foruma yeni üye olduğumda benim de başıma gelmişti canım
Sen demiştin ya sınavda kopyaya müsade etmiyoruz yakalıyoruz diye . Bi ara eşime eltim için dedim ki ( eltim AÖF online sınava girdi bu yıl) Teo yla konuştum kopyaya göz yumuyorlarmış hocalar naifmiş karışmıyorlarmış söyle kopya çeksin 😂😂😂😂 Sana güvenip de ona bunu söylemem sen ona günahını vermezsin dedi 😂😂

LH/FSH oranı: Bu oran normalde menopoz öncesi kadınlarda 1:1 iken PKOS'luda oranın 2:1 veya 3:1 'den daha yüksek olmasının tanısal değer taşıdığı düşünülebilir. Prolaktin düzeyleri normal veya düşük olacaktır. Testosteron, total ve/veya serbest formları genellikle yükselmiştir. (Google) 😁
Lh nin fsh den yüksek olması mı sıkıntıymış ayy canım anlamadım bi şey 🙈 doktor ultrasonda bi şey göremedi normal dedi fsh 9 çıktı lh 5

bir de o gün senin nick için diyor söyleyemiyorum da adını :KK70:
Enişte çok para bu nick satarım sana istersen 😂
Yok yok önceki düşükle histeroskopiyi söyledim. Daha doğrusu neden histeroskopi olduğumu sordu öyle söyledim düşüğü

Başka yaşayan bebek var mı anlamında canlı çocuk var mı diyor 🤦‍♀️ LaRisaCca LaRisaCca
Demekki insan etrafında kendi gibileri topluyor seço bu sorudan bunu anladık gerçekten 😂

Sen demiştin ya sınavda kopyaya müsade etmiyoruz yakalıyoruz diye . Bi ara eşime eltim için dedim ki ( eltim AÖF online sınava girdi bu yıl) Teo yla konuştum kopyaya göz yumuyorlarmış hocalar naifmiş karışmıyorlarmış söyle kopya çeksin 😂😂😂😂 Sana güvenip de ona bunu söylemem sen ona günahını vermezsin dedi 😂😂
ayy Simgoş ya kız nerden aklına geldi :KK70:

X