Ovitrelle ignesi ve femara

Bizlerede nasip olsun inşallah ilk femara kullanışım benimde cuma kontrolüm var 1 senedir bende hiç hamile kalamadim pko illeti var şu mübarek günlerde rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah 🙏
Amin canım amin bende bu hafta kalp atisini duymaya gidicem inşallah duyarım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah benimde olmadi 1 yil boyunca olmadı en son eylul ayinda kimyasal oldu buu ayda şükürler olsun tuttu inşallah saglikla alirim kucagima

Amin canım amin bende bu hafta kalp atisini duymaya gidicem inşallah duyarım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah benimde olmadi 1 yil boyunca olmadı en son eylul ayinda kimyasal oldu buu ayda şükürler olsun tuttu inşallah saglikla alirim kucagima
Sağlığıyla gelsin inşallah bebiş 🙏

Yarin kalp atisini duymaya gidicez asiri tedirginim rabbim güzel haberler almami nasip eder insallah

Doktor rahim filmi isteyince korktum açıkçası çektirmelimiyim. Yani sadece ilaç kullanarak da hamile kalabiliyoruz değil mi Çatlatma iğnesi olmadan nasıl oluyo ben bilmiyorum da . Korkuyorum da nasıl bişy olduğunu bilmediğim için .
Kesinlikle yaptir canm tüplerin tikalimi degil mi ona bakmak icin istiyordur

X