Ovitrelle İğnesinden sonra 12. gün İdrar Testime Bakar mısınız?

Aylinnn000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
146
96
27
herkese selam kızlar, günaydın,
Çatlatma iğnesi oldum 12 gün önce bugün sabah ilk idrarımla test yaptım sizce 2. çizgi var mı ben mi yanılıyorum?

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-09-25 at 08.22.02.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-25 at 08.22.02.jpeg
    144,9 KB · Görüntüleme: 1.509
Bende çok net çıkmıştı vuruldugum ay 13.günü fakat iğnenin etkisi imiş sizin ki inşallah gebeliktir
Ben 11. Günü yaptım yoktu bugün 12. Gün yaptım 2. Çizgi çıkınca acaba mı dedim. Teşekkür ederim cevapladığın için rabbim hepimize en yakın zaman da sevindirici haberler versin inşallah 🙏❤️

herkese selam kızlar, günaydın,
Çatlatma iğnesi oldum 12 gün önce bugün sabah ilk idrarımla test yaptım sizce 2. çizgi var mı ben mi yanılıyorum?
Merhaba =)
Benimde bugün 11. günn iğne günüyle beraber
Benimde çok az belli oluyor ama benimki henüz iğne etkisi sanırım çünkü daha negatifi göremedim
Ama sizin 11 de hiç bişet çıkmamıs 12 de baya belli🥰 o yüzden iğne etkisi değildir bence seninki =)
Gittikçe koyulasır muhtemelen ve insallah ❤️

Eklentiler

• IMG_20210925_103445.jpg
    IMG_20210925_103445.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 829
Merhaba =)
Benimde bugün 11. günn iğne günüyle beraber
Benimde çok az belli oluyor ama benimki henüz iğne etkisi sanırım çünkü daha negatifi göremedim
Ama sizin 11 de hiç bişet çıkmamıs 12 de baya belli🥰 o yüzden iğne etkisi değildir bence seninki =)
Gittikçe koyulasır muhtemelen ve insallah ❤️
Ay inşallah canım 😍🙏
Dayanamayıp yapıyoruz işte aslında dayansak stres yapmasak güzel olacakta olmuyor 🥲 umarım bebiş haberi alırsın rabbim hayırlısıysa hepimize isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️🙏

Ay inşallah canım 😍🙏
Dayanamayıp yapıyoruz işte aslında dayansak stres yapmasak güzel olacakta olmuyor 🥲 umarım bebiş haberi alırsın rabbim hayırlısıysa hepimize isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️🙏
Canım senin sonuç nedir merak ettim

Testi tekrarlamadin mi inşallah seninledir meleğin🤭🌼 15.gün sanırım bugün net sonuç alırsın
Bidaha hiç test yapmadım korktum 🤦‍♀️
İnşallah canım bir kaç gün daha geçsin diye düşünüyorum. Belkide iğnedendir gecikmem. O yüzden kesin olsun diye bekleyeceğim. Hiç bir şekilde belirtim yok. Normalde 10 gün önceden göğüslerim şişerdi ağrırdı. Şuan o bile yok. Bakalım hayırlısı çok umutlanmakta istemiyorum yoksa diye 🙏 güzel duan için teşekkür ederim 🥰

Bidaha hiç test yapmadım korktum 🤦‍♀️
İnşallah canım bir kaç gün daha geçsin diye düşünüyorum. Belkide iğnedendir gecikmem. O yüzden kesin olsun diye bekleyeceğim. Hiç bir şekilde belirtim yok. Normalde 10 gün önceden göğüslerim şişerdi ağrırdı. Şuan o bile yok. Bakalım hayırlısı çok umutlanmakta istemiyorum yoksa diye 🙏 güzel duan için teşekkür ederim 🥰
Guzel haberlerini bekliyor olcam inşallah haberdar et benide 🤗🤗

X