Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum gerçekten yıldım biraz 😂 soğan kürü rahimi temizliyormuş sol tarafta kist vardı en son ultrasona girdiğimde oda geçer belki tertemiz bir başlangıç yaparım 😂
Kist gitmemis’mi daha 😍yeni guzel bir baslangic olsun haklisin en temizi herseyi dusunmus yapmis olursun

Ayy insallah sana da ikiz nasip etsin Kuzum benim 😍😍😍hayirlisiyla kolaylikla en kisa zaman da
Yumurta buyutme ignesi menopur ve ovitrelle le oldu hamdolsun 4. Denememde iki sene cabaladim 🥹igne ilaclarla hamdolsun oldu insallah ben sag salim kucagima alim rabbim de sizlzre hayirlisiyla nasip etsin 😍
Menopoz ilk defa duydum o ne oluyp kuzum
İns ua canım benım ne guzel bebeklerine kavuşmuşsun bide insss sağlıkla doğumun olsun inssss

Menopoz ilk defa duydum o ne oluyp kuzum
İns ua canım benım ne guzel bebeklerine kavuşmuşsun bide insss sağlıkla doğumun olsun inssss
Kuzuum klomen veya femera Yok benim kaldigim yerde direk igneyle tedaviye basliyprum bir nevi ayni sey yumurta buyutme ilaclari benim yumurtalarim buyumuyordu catlamiyordu cunki
Insallah 😍Allah razi olsun rabbim en kisa zaman da sana ve butun arkadaslarima hayirlisiyla nasip etsin 🥹😍😍

Kuzuum klomen veya femera Yok benim kaldigim yerde direk igneyle tedaviye basliyprum bir nevi ayni sey yumurta buyutme ilaclari benim yumurtalarim buyumuyordu catlamiyordu cunki
Insallah 😍Allah razi olsun rabbim en kisa zaman da sana ve butun arkadaslarima hayirlisiyla nasip etsin 🥹😍😍
Aminnkuzımmmmmm amınnnn 😍😍😍

Kuzum iyim sukur hala yatmaya devam 🥲hamdolsun gelmediler daha 31 haftadayiz simdi 3-4 hafta daha dayanirsak iyi ama yatmak da oyle zormus anlatamam 🙈sen nasilsin peki
Aman cok sukur canim ya 🤲 Rabbim yardimcin olsun insallah kuzum benim zordur eminim hele sicakta 😔 ben bugun ignemi oldum kuzum bakalim hayirlisi insallah😂🤷‍♀️

Aman cok sukur canim ya 🤲 Rabbim yardimcin olsun insallah kuzum benim zordur eminim hele sicakta 😔 ben bugun ignemi oldum kuzum bakalim hayirlisi insallah😂🤷‍♀️
Ayy hadi insallah 😍😍kurban oldugum rabbim bu defa olumlu haber gelsin senden
Catlatmami yumurtlamami peki kuzum

Evet sicak mahvediyor insani Kasiniyorum ustune baya zorlandigim bir surec oldu bu aralar 🥲

Ayy hadi insallah 😍😍kurban oldugum rabbim bu defa olumlu haber gelsin senden
Catlatmami yumurtlamami peki kuzum

Evet sicak mahvediyor insani Kasiniyorum ustune baya zorlandigim bir surec oldu bu aralar 🥲
Catlatma kuzum klomen kullanmistim da dun gittigimde 1 tane 21mm yumurta vardi bu sabah ignemi oldum bakalim hayirlisi neyse o olsun canisi😍 ay evet cok zordur biliyorum benim cok yakin arkadasimda da var kasinti onda da hicbir sorun cikmadi sadcee geceleri kasiniyodu bide🤷‍♀️

Catlatma kuzum klomen kullanmistim da dun gittigimde 1 tane 21mm yumurta vardi bu sabah ignemi oldum bakalim hayirlisi neyse o olsun canisi😍 ay evet cok zordur biliyorum benim cok yakin arkadasimda da var kasinti onda da hicbir sorun cikmadi sadcee geceleri kasiniyodu bide🤷‍♀️
Yaa iki hafta bekleme sirasi simdi insallah bekledigine degsin kuzucum bu defa poztifler gor 😍😍

Off benimde testler cikmadi daha ne oldugunu bilmiyorum geceleri asiri kuduruyor kasinti cok kotu

X