Ovitrelle sonrası neler yaşadınız

elif kayar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
14
10
32
Merhaba hanımlar 16 mayısta ovitrelle iğnesi oldum 36 saat sonrası, cok, sancım oldu ve 6.gündem sonra ara ara kasık, ağrısı bel ağrısı bugünde afedersiniz yapışkan akıntı evde hiç durmuyorum sürekli yürüdüğüm için tutmamış olabilir mi si neler yaşadınız uardımcı olursanız sevinirim

Merhaba hanımlar 16 mayısta ovitrelle iğnesi oldum 36 saat sonrası, cok, sancım oldu ve 6.gündem sonra ara ara kasık, ağrısı bel ağrısı bugünde afedersiniz yapışkan akıntı evde hiç durmuyorum sürekli yürüdüğüm için tutmamış olabilir mi si neler yaşadınız uardımcı olursanız sevinirim
Merhaba belirtileriniz çok normal. Adet gününüzü bekleyin geçikirse test yapın tutmamasıyla alakası yok bu süreç ağrılı geçebiliyor bazı kadınlarda

merhaba benim de 7.gün bugün ikinci çatlama iğnem birincisinde bel ağrım olmamıştı bu kez yataktan kalkamıyorum ağrıdan ara sıra da dediğiniz gibi kasıkda agrı olup geçiyor..sizin sonuç ne oldu ?

8. Gündeyim 2 gündür bel ağrısından kalkamıyorum ikinci çatlama iğnem benim ilkinde tutmadı ama bel ağrım kaşık ağrım yoktu şuan çok yoğun bi bel ağrısı takip eden ara ara giren kaşık ağrım var umarım olur bu kez sizin sonuç ne oldu ?

Merhaba. Ben de iğneden 36 saat sonra sol kaşığımda şişkinlik hissettim, ki en büyük yumurtam soldaydı. 48 saat sonra o gün boyunca çok akıntım oldu. Doktor hepsinin normal olduğunu söyledi. Ama ağrı olmadı. Maalesef gebelik de olmadı. Hatta 3 tane yumurtam gelişmişti ikiz ihtimali bile var dedi ama 1 tanesi çatlamamış foliküler kiste çevirdi. Bu yüzden tedaviye ara verdik bu ay.

8. Gündeyim 2 gündür bel ağrısından kalkamıyorum ikinci çatlama iğnem benim ilkinde tutmadı ama bel ağrım kaşık ağrım yoktu şuan çok yoğun bi bel ağrısı takip eden ara ara giren kaşık ağrım var umarım olur bu kez sizin sonuç ne oldu ?
Benimde aşılama sonrası 11.günüm aşırı bel ağrısı var sizin sonuçlar belli oldu mu

X