Ovülasyon 2 gün üst üste koyu çıkar mı

Sym21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
1
0
25
Kızlar merhaba 8 aydır gebelik planlıyoruz bugüne kadar hiç korunmadık.İlk aylarda doktor kontrollerime gittim neredeyse 2 ayda bir gidiyorum zaten sadece her kadında olan ve adetle atılan kistlerden olduğunu ve bunların da engel oluşturmadığını söyledi doktorlar.Neyse asıl soruma geleceğim adetlerim normalde düzenli 28 max 30 günde adet olurım 6 gün falan da sürer.Ama iki üç aydan beri adetimden 2 gün önce gelen kahverengimsi akıntı gibi şeyler geliyo üç gün kadar sürüyo ben de bunu yerleşme kanaması sanıp erken gebelik testi yapıyorum sonuç yine hüsran.Geçtiğimiz ay da normalde 15 ocakta adet olmam gerekirken 12 ocakta o kahverengimsi alıntı geldi adetim de tam anlamıyla17 ocakta geldi.Ovülasyon testi ile takip etmeye başladım iki gündür T çizgisi C çizgisinden daha koyu çıkıyor sizce gebelik olabilir mi?

adet oncesı kahverengı akıntılar br oncekı adetten kalan kalıntılar oluyor, eğer yumurtlama donemındeysenız evet 2 gun sut uste koyu olur bazı kadınlarda 1 gun surer bazılarında 2 bazılarında 3 eger 3 gun suruyorsa catlaması adına 3. gunu 3 tane havuc yenılmelı denır. Birgebenıngunlugu hesabını takıp edın bence orada guzel yonlendırmeler vr

X