Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon hk yardımm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım aynı sayfayı bende takip ediyorum 2 yıldır ve ebru hanım la bende mesajlaştım defalarca . masajı bende ilk defa bu ay yaptım ilacı bırakıp bedne yumurtlama ilaç sız büyümüyor . Fakat bilgi eksikliği var yanlış anlama . diyelim ki senin yada bu arkadaşın yumurtası her ay doğal olarak ço güzel büyüyor ve kaliteli . sende daha çok büyüsün diye masaj yaparsan ne olur yumurtan gereğinden fazla büyür ve kiste dönüşür o ay çöp. ve 4-5 tane masaj çeşiti var kim bilir kız hangisini yapıyor. Evet ben yapıyorum ama benim yumurtam ilaçsız büyümüyor sebebim var yani işe yaradımı yaradı gerçekten
Doğrudur benim erken yumurtlamama yardımcı oldu masaj faydam dokunursa ne mutlu banadır diye tavsiyede bulundum. Sayfayı takip ederse çok daha güzel detaylı öğrenir bilgileri. Rabbim hepimize nasip etsin

Doğrudur benim erken yumurtlamama yardımcı oldu masaj faydam dokunursa ne mutlu banadır diye tavsiyede bulundum. Sayfayı takip ederse çok daha güzel detaylı öğrenir bilgileri. Rabbim hepimize nasip etsin
bilmeyen kişilere bende bu ablayı sayfasını sürekli öneriyorum .faydam dokunsun diye .Ama hormonlarını bilmeden karşıdakinin . bunu yap bunu kullan diyerek zan altında olmak istemem . sevgiler

CANIM VERİLEN BBİLGİLERE KARIŞMAK İSTEMEM AMA MASAJI ÖYLE KAFANA GÖRE YAPMA EBRU CEYLAN O MASAJI DOĞAL OLARAK YUMURTLAYAMAYAN VS. OLANLARA YAPTIRIYOR. VE BAZI MASAJ ADETLİ İKEN BAZILARI HEMEN BİTESİYE FALAN DURUMA GÖRE DEĞİŞİYOR . BELKİDE SE DOĞAL OLARAK HER AY YUMURTASI BÜYÜYEN BİRİSİSİN BİLMEDEN BÖYLE ŞEYLERE GİRİŞME . BU AY PİK GÖRENE KADAR HER GÜN 1 TANE TEST YAP BAKTIN PİK OLMADI BİR DAHA Kİ AY DENERSİN MASAJI .HENÜZ YUMURTLAMAN OLMAMIŞ AMA YAKIN GİBİ Bİ KAÇ GÜNE OLURSUN . İNSTAGRAM birgebeningünlüğü SAYFASINI TAKİP ET YETERİNCE BİLGİ EDİNİRSİN.
Teşekkür ederim canım dikkat edeceğim 🥰

Daha yumurtlama olmamış canım devam et testlere ve masaja :) ama yumurtlama gördüğünde masajı bırakmalısın. T cizgisi c kadar koyu olmalı yada daha koyu
Bugün yakaladım yumurtlamayı😊

Eklentiler

• IMG_20210925_224610.jpg
    IMG_20210925_224610.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 72
yaa kızlar adet tarihim 23 Eylül, muhtemelen yumurtlamam 6 ekim. ama benim adetimin 10. günü yumurtam 25 mm olmuştu. sizce çatlamış mıdır yoksa 6 sında mı çatlar

X