Ovulasyon kanlı akıntı

Doktor verecekti zaten ilacı adetin 3. Gunu gel demişti bnde esimin iznini ona göre ayarlattim aslında o yüzden bu kadar kafama takmam 2 gün gecikmeye falan razıyım yeter ki esim gelmeden bu ay sonunda adet olayım ilaclarimi alayim
Çok gecikme olmuş evet bilemedim sizin olayı ☹️

Çok gecikme olmuş evet bilemedim sizin olayı ☹️
Yaa ben yanlış anlattım.aslinda kusura bakmayın gecikme olmadı bnde 25 mayısta adet oldum takvime göre yumurtlama zamanindaym ve leke gibi oluyor iki gündür ader sandım ben onu 😞 her yerde ovulasyon kanamasi diyor. Yani bu kanamadan sonra ki adet gününde mi oluyor onu merak ediyorum çünkü eşimi ona göre çağircam 🙈

Yaa ben yanlış anlattım.aslinda kusura bakmayın gecikme olmadı bnde 25 mayısta adet oldum takvime göre yumurtlama zamanindaym ve leke gibi oluyor iki gündür ader sandım ben onu 😞 her yerde ovulasyon kanamasi diyor. Yani bu kanamadan sonra ki adet gününde mi oluyor onu merak ediyorum çünkü eşimi ona göre çağircam 🙈
Genellikle düzenli olduu benim o Ovülasyon kanaması adet düzenini etkilemez ki ama benim ki öyle adet kanaması gibi değilde aynı lekenme gibiydi uzun sürmedi 🤩

X