Ovulasyon kullanımı

Malesef adet oldum ben 🥹 ama kasık ağrım çok olmuştu bu kez tuttuğunu zannetmiştim olmamış 😣inşallah sen hamilesindir senin için dua edeyim bol bol ♥️
Hayırlısı neyse o olsun canım.İnşallah saglıklı bır gebelıgın olur.Teşekkür ederim duaların için,bende salı günü adet olmalıyım suan hıcbır sey yok bakalım umudumda kesıldı zaten kaset test negatıf cıktı.Bazı kısılerde adete 3 gun kala pozıtıf cıkıyor benim 2 gun var kset test yaptım negatıf çıktı morelım bozuldu.

Hayırlısı neyse o olsun canım.İnşallah saglıklı bır gebelıgın olur.Teşekkür ederim duaların için,bende salı günü adet olmalıyım suan hıcbır sey yok bakalım umudumda kesıldı zaten kaset test negatıf cıktı.Bazı kısılerde adete 3 gun kala pozıtıf cıkıyor benim 2 gun var kset test yaptım negatıf çıktı morelım bozuldu
Ne kadar zamandır istiyorsunuz çocuk yani ilk ovülasyon testi yapışın mı bu

Ne kadar zamandır istiyorsunuz çocuk yani ilk ovülasyon testi yapışın mı bu
Canım geçen ay ovulasyon kullanmadım ve bız akışına bıraktık olmadı.bu ay kullandım ılk defa cok düzenli adetim var.Ama şuan da hıcbır belırtı yok hıcbır sey de yok bır saglık sorunumuz var mı bılmıyorum.

Canım geçen ay ovulasyon kullanmadım ve bız akışına bıraktık olmadı.bu ay kullandım ılk defa cok düzenli adetim var.Ama şuan da hıcbır belırtı yok hıcbır sey de yok bır saglık sorunumuz var mı bılmıyorum.
Bizde yaklaşık 8 ay oldu ben de düzenli adet oluyorum doktora gittim bir sıkıntı var mı diye sorun çıkmadı eşimde muayene oldu onda da bi sorun yok yumurtam da çatlıyor takibime göre sorun ne anlayamıyorum

X