Ovülasyon lütfen yardımmmm

Belki adetliyken yani bir gün önce de kırmızı çıkacaktı bilmiyorum ki. Aslında bu işler bizi daha da zorluyor. Çocuk yapayim diye karar verince adet döngüm de bozuldu 🤷‍♀️
Aynen. Bende 1 ay kullandım bu testleri gecikmeyen adetim 18 gün gecikti birseyler oldu bana😄🤭 en temizi gün aşırı iliski ve sabır

4 yıllık evliyimm ama işte ben tekbaşımayımm ailemiz istanbulda çerkezköye yerleştikk
alıştım aslındaa artık ama çocuk olsa enazından onunla büyüyim onunla vakit geçiriyim istiyorum artık
oyüzden
Tabiki canım insan istiyor ya evin neşesi çocuk gibi geliyor bana hep evlilik o zaman daha anlamlı gibi geliyor😔

• Beğen
Reactions: Jou
Bunu bende düşünüyorum çocuk istetince stresten vucut alt üst oluyo adet degişiyor hatta vucut neler yaşıyor neler
Aynen. Benim bi tanıdığım esi 4 ayda bir evine geliyordu 1 günlüğüne. Adam geldiği gün kadın hamile kaldı.. ne zaman olur nasıl olur hiç belli olmuyor gerçekten. Akışına bırakmak lazım ama nerdeeeee kafaya girdi bir kere

Onaa birakirsam hiç olmaz. Gün aşırı ilişki olayı mümkün değil bizde ya. O kadar libido yok 😅
Siz en iyisi tam pik olmasını beklemeyin koyulasmaya başladığı günü degerlendirin. Spermler 3 4 gün canlı kalabiliyor zaten.. olacağı varsa olur inşallah 🙏

Siz en iyisi tam pik olmasını beklemeyin koyulasmaya başladığı günü degerlendirin. Spermler 3 4 gün canlı kalabiliyor zaten.. olacağı varsa olur inşallah 🙏
Evet, umarım. Yaz sonu doktora giderim zaten artık ileri tetkikler için. 35 yaşında olacağım ağustosta :)

Aynen. Benim bi tanıdığım esi 4 ayda bir evine geliyordu 1 günlüğüne. Adam geldiği gün kadın hamile kaldı.. ne zaman olur nasıl olur hiç belli olmuyor gerçekten. Akışına bırakmak lazım ama nerdeeeee kafaya girdi bir kere
Valla öyle canım dursak ah duramıyoruz dursak her şey olacakda kimisi her gün yapar olmaz kimisi 1 günde.. Rabbim ol diyor oluyor

Şimdi yaptım yine pik? 😳

Eklentiler

• F0396778-8B9B-41A1-95F6-92B49BB1340D.jpeg
    F0396778-8B9B-41A1-95F6-92B49BB1340D.jpeg
    190,1 KB · Görüntüleme: 14
İşler karişti bende. 17 mayısta adet görmüştüm. Uygulamaya göre 14 haziran adet görmeliyim. Uygulamaya göre ovulasyon ise 30 mayıstı. Şu an gebelik ihtimali vermiyor Flo.
Uygulama yanıltıyor canım 1 2 gün oynayabilir herkes 14. Gün yumurtlar diye birsey yok

Uygulama yanıltıyor canım 1 2 gün oynayabilir herkes 14. Gün yumurtlar diye birsey yok
Evet. Değerlendirdik az önce zorla 🤨 ya bu çok zor bir iş değil mi? Yumurtlamayi bileceksin de, o günü değerlendireksin. Azimli bir takım spermler olacak, ilk hedef tüpler ileri diyecek. Zor ya bu işler 🤨 çocukluları durdurup tebrik edesim geliyor resmen 😀

Evet. Değerlendirdik az önce zorla 🤨 ya bu çok zor bir iş değil mi? Yumurtlamayi bileceksin de, o günü değerlendireksin. Azimli bir takım spermler olacak, ilk hedef tüpler ileri diyecek. Zor ya bu işler 🤨 çocukluları durdurup tebrik edesim geliyor resmen 😀
Birazda nasip işi valla ay içinde 1 kere tesadüf ilişki yaşayıp hamile kalanlarda var.. rabbim cok bekletmeden nasip etsin hepimize🙏

X