Ovulasyon pik günü ilişki ile hamilelik olur mu?

Numi Nata

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
477
184
29
Selam kızlar.
İlk kez bu ay ovülasyon testi kullandım ve bilmediğim bir konu..
Pik gününden bir gün önce ve pik günü ilişki oldu. Ondan 2 gün sonra da test silikleşti fakat bazı sebeplerden dolayı değerlendiremedik. Sadece pik günü yaşanan ilişkiyle hamile kalınır mı? İlla çatlama gününü de mi değerlendirmek lazımdı.?

Selam kızlar.
Pik gününden bir gün önce ve pik günü ilişki oldu. Ondan 2 gün sonra da test silikleşti fakat bazı sebeplerden dolayı değerlendiremedik. Sadece pik günü yaşanan ilişkiyle hamile kalınır mı? İlla çatlama gününü de mi değerlendirmek lazımdı.?
Tüm okuduklarımdan ve deneyimlerimden şunu anladım ki Allah ne zaman isterse o zaman nasip edecek takmayın kafaya🙏🏻😅

Selam kızlar.
Kalınır. Ancak ovulasyon testi yanıltıcı olabiliyor ben 2 farklı testle devam ettim birinin koyu gösterdigini digeri silik gösterdi o nedenle cok güvenilir olmadıgına karar verdim.

Kalınır. Ancak ovulasyon testi yanıltıcı olabiliyor ben 2 farklı testle devam ettim birinin koyu gösterdigini digeri silik gösterdi o nedenle cok güvenilir olmadıgına karar verdim.
Tek bir marka kullanıyorum elimde başka yoktu malesef. Bir de akıntı ve sol tarafta ağrı vs olduğu için anladım yumurtlama gününde olduğumu. Teşekkür ederim 😊

Merhaba 1 senedir bende hamile kalamadım benim ağustos ayında hormon testim en yüksek çıkmıştı değerlerim fsh 34 lh 27 malesef bu değerlerim yüzünden hamile kalamıyorum düşürmeye çalışıyorum çabalıyorum ama stres herşeyin bası sanırım hamile kalmadığını gördükçe iyice strese giriyorum 1 sene oldu hala olmadı. Stressiz günüm geçmiyor nerdeyse bu durumdan ötürü. Bende 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum yumurtlama ve çatlama oluyor ama hamilelik oluşmadı 😢😭 siz hangi marka kullanıyorsunuz acaba ? Bazı testler güvenilir değil yanıltıcı diyorlar ben laboquick kullanıyorum da

Merhaba bişey sorabilirmiyim ne kadar süredir ovulasyon yapıyorsunuz acaba? Ben 2 aydır yapıyorum da laboquick kullanıyorum bu ay innovita mi alsam diyordum aslında laboquick ten memnun kalmıştım ama bazı testler sanki sıkıntılı gibi geldi bana laboquick i tavsiye edermisiniz ? Hassas bi test mi acaba ?

Merhaba bişey sorabilirmiyim ne kadar süredir ovulasyon yapıyorsunuz acaba? Ben 2 aydır yapıyorum da laboquick kullanıyorum bu ay innovita mi alsam diyordum aslında laboquick ten memnun kalmıştım ama bazı testler sanki sıkıntılı gibi geldi bana laboquick i tavsiye edermisiniz ? Hassas bi test mi acaba ?
Innovitayi tavsiye edermisiniz mi diye soracaktım karışıklı oldu pardon 😊

Merhaba ben de laboquick kullanıyorum ve bu ay 2. kullanışım. ben çok memnunum yumurtlama ve çatlama günümü biliyor direkt. Benim de Ağustos gibi proloktin seviyem yüksek çıktı fakat ilaçla normale düştü. Stres yapmamak lazım, bence 2 günde bir ilişki yaşamaya çalışın mutlaka denk gelir. Ben şuan akışına bıraktım inşallah olur 🌸

Merhaba arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim pcos var bir kere aşılama yaptık tutmadı ilk defa bu ay avülasyon testiyle denemek istedik sonuçlar bu şekilde sizce sonuncuda koyulaşmaya başlamış mı
IMG_3585.jpeg

X