Ovulasyon sonrası belirti olabilir mi?

Evet canım eski ağrılarım yok sadece ara sıra oluyor
Bende de düne kadar fazla kramp vardı bugün o sürekli yatma ihtiyacım hafifledi. Araştırdığım kadarıyla yumurtlamadan sonra bu ağrı oluyor en fazla 3 gün sürüyor sonra yerleşme olduğu için yavaşlıyor. Akabinde azar azar girme arada hafif cimdikleme batma gibi oluyor bende o evredeyim. Allah boş çevirmesin umutlarımızı canımm inşallah.

Bende de düne kadar fazla kramp vardı bugün o sürekli yatma ihtiyacım hafifledi. Araştırdığım kadarıyla yumurtlamadan sonra bu ağrı oluyor en fazla 3 gün sürüyor sonra yerleşme olduğu için yavaşlıyor. Akabinde azar azar girme arada hafif cimdikleme batma gibi oluyor bende o evredeyim. Allah boş çevirmesin umutlarımızı canımm inşallah.
Amin canım güzel haberler alırız inşallah bu ay ❤️

bende de dün ve bugün o başta olan ağrılar - batmalar hafifledi.. sadece arada hafif bir kasıkta çekilme oluyor gibi. acaba regliye kaç gün kala tekrar kendini gösterecek merak ediyorum. 'regli olacakmış gibi' bir ağrıyla kendini gösterdiğini söylüyor çoğu kadın.

biraz önce ateşin yüksek çıkmasının da hamileliğin erken belirtilerinden olduğunu okudum bi ateşimi ölçeyim dedim sonuç; 37.4 bu benim normal vücut ısımın çok üzerinde. :))) ayrıca yoğun renkli akıntı da devam ediyor hala.

Benim bir anda bütün belirtilerim kayboldu. Neden böyle oldu anlamıyorum hiç bir şey kalmadı ne şişkinlik, ne kasık batması ne gaz hepsi birden kayboldu. Sadece yoğun göğüs hassasiyetim var hepsi o kadar.. 😢

Benim bir anda bütün belirtilerim kayboldu. Neden böyle oldu anlamıyorum hiç bir şey kalmadı ne şişkinlik, ne kasık batması ne gaz hepsi birden kayboldu. Sadece yoğun göğüs hassasiyetim var hepsi o kadar.. 😢
Canimm benim de hafifledi belirtiler şunu soyleyim implantasyon 3 gün en fazla ağrı kramp yapıyor devam ederse benim hep öyle olmuştu genelde kimyasal veya dusukle sonuçlanıyor. Yani belirti azalıp göğüs hassasiyeti artması yerleşmiş olabileceğini beta hormonunun da artmaya devam ettiğini işaret ediyor bana. Sakın kendini üzüp stres yapma stres cok fazla olumsuz etkiliyor. Implantasyon dönemi sonrası sıfır belirti ile hamile kalan çok insan var. Ben düşük yapacağım zaman göğüs ağrım bir anda sıfırlanırdi bir gün önce çekilen dokunamadığım göğüslerim bir gün sonra hiçbir şey yok gibi olurdu oradan anlardım gebeliğin durduğunu gelismedigini istisnasiz hepsinde oyle oldu. Sonra siddetli karin agrisi kramp ve düşük..Bilgin olsun kuzum. ❤️❤️💐

Herkese merhaba,
Ben bu ay ilk defa ovulasyon takibi yaptım ve tam olarak takvimimin söylediği günde yumurtlamam oldu, ertesi gün de hemen erken saatte yumurtam çatladı. çatlamadan sonra ovulasyon testi beklenildiği üzere yavaşça silikleşti ve iyice kayboldu. benim daha önce hamileliğim olmadı dolayısıyla çok tecrübeli değilim ama adetleri çok düzenli olan biri olduğum için şunu çok iyi biliyorum; benim hiç bir zaman yumurtlama sonrasında bir ağrım, batma hissi veya göğüs hassasiyetim olmaz. bunlar bende reglime bir kaç gün kala başlar. 32 günde bir regli oluyorum ve yumurtalamamın üstünden daha iki gün geçti ancak bende inanılmaz bir göğüs hassasiyeti ve alt karın bölgemde (bikini bölgesinin hemen üstü gibi düşünün) ip çekilmesi gibi bir his oluyor sürekli. ayrıca ateş basıyor durmadan. bunlar erken hamilelik belirtileri olabilir mi ve olabilirse bile bu kadar erken kendini gösterebilir mi fikirlerinizi bekliyorum <3
benim gebeliğimde öyle olmuştu, yumurtlamadan sonra ağrılarım hiç geçmezdi doktor ısrarla hamile değilsin dedi.ama değişik bir seyler vardı hissediyordum.o ay hamileymişim rahmetli oğluma.:KK43:

Canimm benim de hafifledi belirtiler şunu soyleyim implantasyon 3 gün en fazla ağrı kramp yapıyor devam ederse benim hep öyle olmuştu genelde kimyasal veya dusukle sonuçlanıyor. Yani belirti azalıp göğüs hassasiyeti artması yerleşmiş olabileceğini beta hormonunun da artmaya devam ettiğini işaret ediyor bana. Sakın kendini üzüp stres yapma stres cok fazla olumsuz etkiliyor. Implantasyon dönemi sonrası sıfır belirti ile hamile kalan çok insan var. Ben düşük yapacağım zaman göğüs ağrım bir anda sıfırlanırdi bir gün önce çekilen dokunamadığım göğüslerim bir gün sonra hiçbir şey yok gibi olurdu oradan anlardım gebeliğin durduğunu gelismedigini istisnasiz hepsinde oyle oldu. Sonra siddetli karin agrisi kramp ve düşük..Bilgin olsun kuzum. ❤️❤️💐
tecrübelerinizle bana o kadar iyi geldiniz ki Allah razı olsun gerçekten :KK68: reglime 5 gün kaldı sizce test yapmak için erken mi henüz?

Merhaba kızlar bende yeni üye oldum ve yaşadıklarımı sizlerle paylaşıcam. Çünkü sizin yaşadığınız şeylerin aynısını yaşadım. Şöyle ki ben yarım rahimliyim ve 1 senedir evliyiz ama ilk defa ağustos ayında bebek için denedik. Aslında çok düzenli adet görmeme rağmen ovülasyon testi aldım ve 28 ağustosta pik seviyesini gördüm ertesi gün yavaş yavaş silikleşmişti çatlamayı görmüştüm yani ama şöyle bir durum var yumurtlama olmadan önce hisseden biriyim ve bu 1-2 gün sürer hee 2 hafta sonra adet olucam derim. Yumurtamamın çatlamasını görmeme rağmen acayip bi iğne batar gibi sol tarafta kasık ağrım karnım ve belim de ağrıyor ve ağrısı bacağıma vuruyor tabi bunlar sol tarafta oluyo. Aynı zamanda gögsüm her zamankinden daha şiş ve ağrılı bugün artık doktora gideyim dedim ve doktor yumurtlama ağrım olduğunu söyledi. Belki de öyledir diyorum ama 14 senedir adet görmeme rağmen hiç böyle bir şey yaşamadım bu kadar uzun sürmemişti ta ki bu zamana kadar. Aklıma getirmiyim stres yapmıyım diyorum Allahım en iyisini bilir diyorum ama ağrım gelince yine aklıma geliyor daha adetime 10 gün var bekleyip göreyim istiyorum. Umarım hayırlı haberler alabiliriz hepbirlikte ❤️

Merhaba kızlar bende yeni üye oldum ve yaşadıklarımı sizlerle paylaşıcam. Çünkü sizin yaşadığınız şeylerin aynısını yaşadım. Şöyle ki ben yarım rahimliyim ve 1 senedir evliyiz ama ilk defa ağustos ayında bebek için denedik. Aslında çok düzenli adet görmeme rağmen ovülasyon testi aldım ve 28 ağustosta pik seviyesini gördüm ertesi gün yavaş yavaş silikleşmişti çatlamayı görmüştüm yani ama şöyle bir durum var yumurtlama olmadan önce hisseden biriyim ve bu 1-2 gün sürer hee 2 hafta sonra adet olucam derim. Yumurtamamın çatlamasını görmeme rağmen acayip bi iğne batar gibi sol tarafta kasık ağrım karnım ve belim de ağrıyor ve ağrısı bacağıma vuruyor tabi bunlar sol tarafta oluyo. Aynı zamanda gögsüm her zamankinden daha şiş ve ağrılı bugün artık doktora gideyim dedim ve doktor yumurtlama ağrım olduğunu söyledi. Belki de öyledir diyorum ama 14 senedir adet görmeme rağmen hiç böyle bir şey yaşamadım bu kadar uzun sürmemişti ta ki bu zamana kadar. Aklıma getirmiyim stres yapmıyım diyorum Allahım en iyisini bilir diyorum ama ağrım gelince yine aklıma geliyor daha adetime 10 gün var bekleyip göreyim istiyorum. Umarım hayırlı haberler alabiliriz hepbirlikte ❤️
bende aynı durumdayım canım henüz 5ğün oldu yumurta çatlayalı, aşırı karın bel ve kasık ağrım var ama onlar yumurtlama ağrısı oluyor.bu kadar erken belirti maalesef olmaz

bende aynı durumdayım canım henüz 5ğün oldu yumurta çatlayalı, aşırı karın bel ve kasık ağrım var ama onlar yumurtlama ağrısı oluyor.bu kadar erken belirti maalesef olmaz

evet diyorum ya normalde yumurtlamadan önce hissederim 1 2 gün sürer sonra geçer bu ay çok fazla sürdü ne diyeyim Rabbim yardımcımız olsun 🥰

regl tarihim geldi ve maalesef yine tutmadı 2 deneme hakkımız kaldı ondan sonra tüp bebek olacak doktorumuzla öyle görüştük. Bir şekilde kaliteli olmayınca vücut atıyor o yüzden regl tarihini beklemeniz çok önem arz ediyor. Yoksa öncesinde çift çizgi görüp hayal kırıklığını yaşamayı çok iyi biliyorum. Keşke belirti vermese sıkıntı şu ki tutunmaya çalışma zamanlarında yumurtlama sonrası sinir bozucu belirtiler oluyor ben işime gücüme veriyorum kendimi ama ağrılar çekilme kramp hissi tuhaf yanlardan gelen yoğun göğüs hassasiyeti ve normalden farklı olan bir çok şey... doğal olarak bu defa o süreç geçmek bilmiyor. Bazı hanımlar hiç hissetmiyor çok özeniyorum vallahi. Durum böyle kızlar inşallah sizin olumlu haberlerinizi alırız.. ❤️❤️

X