Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bende adetimden 1 gün sonra ovülasyon testine başladım 12 ve 13. Gün de pik gördüm 11. Günün akşamından beri değerlendiriyoruz. Test bugün silikleşmeye başladı bi tek dün akşam değerlendirmedik arka arkaya değerlendirdiğimiz için acaba bu akşamı da değerlendirsem mi ki asıl bugün mü çatlamış
Eveeeeet kesinlikle bu aksamı da değerlendir çatlama günü yumurta şuan vücudunda canlı 12 36 saat yasıyo. Değerlendirirsen direkt sperm yumurtayı dölleyecektir inşallah tabi Allahın izniyle. Benim de bugün çatladı inşallah ben de hamile kalırım

Eveeeeet kesinlikle bu aksamı da değerlendir çatlama günü yumurta şuan vücudunda canlı 12 36 saat yasıyo. Değerlendirirsen direkt sperm yumurtayı dölleyecektir inşallah tabi Allahın izniyle. Benim de bugün çatladı inşallah ben de hamile kalırım
Hadi inşallah ya bu akşamı da değerlendirip 1 ay uyumak istiyorum sadece 😂 ilk defa bu ay yaptım ben ovülasyon sende mi ilk defa yaptın

Hadi inşallah ya bu akşamı da değerlendirip 1 ay uyumak istiyorum sadece 😂 ilk defa bu ay yaptım ben ovülasyon sende mi ilk defa yaptın
Ben de ilk yaptım 22sinde basladım yumurtlama 27 görünüyo takvime göre. Ama bugün seninki gibi silikleşti ama cok da silik degil 2 gün pikti bugün t cden daha silik bugün catladı heralde dün cok asık ve bel agrısı ardı bugün de sağ sol yumurtalıklar sancılanıyo az önce burayı okurken soldan sanki içinden bişeyler geçti 😁 nefes de tam alamıyorum karnım cok şiş. Ilişkiye girdiğimiz için içerde canlı sperm vardı acaba yumurtayla dölleniyor olabilir mi şuan

Ay evet ya hiç sorma, arkadasım kasımda ben temmuzda evlendim. 6 haftalık hamile oldugunu ögrendi plansızdı düşünmüyolardı hatta. Sevindim onun adına tabiki ama, ben de istiyorum stres yaotıgım için üzülüyorum yok yere. Akışına bırakmak lazım
Bende Ağustos ayında evlendim. Aslinda evlenmeden once hemen cocuk istemedigim icin dogum kontrol ilaci kullanmaya baslamistim. Sonra ekim ayinda ilaci biraktim bebek istediğimi anladım 😅 kasım ayindan beri takvime göre yapmaya çalıştım ama ilaci biraktigimdan hemen dollenme olmadi galiba.
Daha ilk defa bu ay ovulasyona basladim
Doktor bir sorunum olmadığını soyledi.
Bakalim insallah hepimiz yakin zamanda bebek haberlerimizi alırız 🤗

Bende Ağustos ayında evlendim. Aslinda evlenmeden once hemen cocuk istemedigim icin dogum kontrol ilaci kullanmaya baslamistim. Sonra ekim ayinda ilaci biraktim bebek istediğimi anladım 😅 kasım ayindan beri takvime göre yapmaya çalıştım ama ilaci biraktigimdan hemen dollenme olmadi galiba.
İnşallah 🙏🏻 ❤️

Canim bu testi yapar yapmaz mi foto cektin ? Benimde testim bu marka tesyt kaldikca koyulasiyor . İlk yaptigmda hep silik cizgi oluşuyor.
Diger kizlarin testleri gibi c cizgisi bile koyulasmiyor.

Eklentiler

• IMG-20210126-WA0000.jpeg
    IMG-20210126-WA0000.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG-20210126-WA0004.jpeg
    IMG-20210126-WA0004.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 22
Yok çok şükür. Ama temmuzdan beri dediysem daha bu ay basladık, geçen ay bebek istemeye basladık. Bu ay çalışmalara. Aylardır denemiyorum tabi. Ovulasyon yaptım ilk kez 22sinde. 20simdem beri ilişki yaşıyoruz son bikaç gündür her gün. Bugün çatladı yumurtam. Dünü değerlendirdik bu aksamı da değerlendireceğiz. Sonra kıbleye yönelip Allah'ıma dua edeceğim hayırlısıyla saglıklı bir bebegim olması için. Siz de eksik etmeyin duanızı 🙏🏻
İnşallah canım Allah isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın 😍

Merhaba arkadaşlar 23 inden beri ilişki devam ediyor bugün ki testime bakar mısınız hala birliktelik devam etmeli mi çatlama olmuş mu 🤲🏻
Eki Görüntüle 2770313
Bencede bugün de değerlendirin çatlamış ama olsun

Kızlar ya benim testlere bakar mısın benim hergun koyu çıkiyor yumurta mı catlamiyor yoksa PCO lu olduğum için başka bı sıkıntı mı var anlamadım yorumlar misiniz

Eklentiler

• IMG_20210124_125915.jpg
    IMG_20210124_125915.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210125_120354_1.jpg
    IMG_20210125_120354_1.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20210126_123710.jpg
    IMG_20210126_123710.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210127_124046.jpg
    IMG_20210127_124046.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar merhaba hepinize :) Bende 2 aydır klomen ve ovulasyonla takipteyim. Bu 2. Ayım. 10 gün önce testte yumurtlama gördüm ve adetime 5 gün var . Dün akşam sadece peçeteye gelen 1 2 damla pembe akıntı gibi olan bir lekelenmem oldu sabah da bir damlaydi adet ağrım yok normalde karın ağrısı şiddetli belli eder bende kendini. Şayet yerleşme diye düşünürsem ne zaman test yapsam çıkar sizce? Yada farklı bir durum olabilir mi 🌼 Rabbim hepimizin kucağını en kısa sürede doldursun inşallah ♥️

Ben bu testlerle hamile kalmıştım daha önce yumurta catladigi gün ve sonraki iki günü değerlendirmiştim🙈
ay umarım bende de aynı etki olur ben şuan 4 gün değerlendirdim öncesi sonrası artık bu hafta full değerlendirmekle geçti :KK70: bugün yarın cuma değerlendiricem kesinlikle. Allah isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin. biz niyetlendik 1.5 yıl oldu bizden sonra düşünmeye başlayanlar hamile kaldı benim 2 kere kimyasal gebelik oldu :KK43: umarım bu sefer sağ sağlim olacak çok umutluyum :anneadayı:

Kızlar merhaba hepinize :) Bende 2 aydır klomen ve ovulasyonla takipteyim. Bu 2. Ayım. 10 gün önce testte yumurtlama gördüm ve adetime 5 gün var . Dün akşam sadece peçeteye gelen 1 2 damla pembe akıntı gibi olan bir lekelenmem oldu sabah da bir damlaydi adet ağrım yok normalde karın ağrısı şiddetli belli eder bende kendini. Şayet yerleşme diye düşünürsem ne zaman test yapsam çıkar sizce? Yada farklı bir durum olabilir mi 🌼 Rabbim hepimizin kucağını en kısa sürede doldursun inşallah ♥️
canım yerleşmeyse kan da çıkar ama idrarda çıkar mı bilemedim. kaç gün var regl olmana

ay umarım bende de aynı etki olur ben şuan 4 gün değerlendirdim öncesi sonrası artık bu hafta full değerlendirmekle geçti :KK70: bugün yarın cuma değerlendiricem kesinlikle. Allah isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin. biz niyetlendik 1.5 yıl oldu bizden sonra düşünmeye başlayanlar hamile kaldı benim 2 kere kimyasal gebelik oldu :KK43: umarım bu sefer sağ sağlim olacak çok umutluyum :anneadayı:
Başkalarını hiç düşünmeyin inanki kısmet meselesi böyle düşünmek sizi daha da strese sokar inş hayırlı haberler alirsiniz en kısa zamanda

X