Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon takip

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu ay ovulasyon testi ve telefon uygulamasıyla takip ettim. Ovulasyon testim sadece bir gün iki koyu çizgi oldu sonraki gün hemen silikleşti. Bu normal mi. O günü ve öncesini değerlendirdim. Şimdi adet gününe kadar ovulasyon testini yapmaya devam edeyim mi bilemedim
Normal hatta normal olan bu diye biliyorum. Ovulasyon testi yapmanıza gerek yok bence 12 14. Günü gebelik testi yapın inşallah tutmuştur:)

Normal hatta normal olan bu diye biliyorum. Ovulasyon testi yapmanıza gerek yok bence 12 14. Günü gebelik testi yapın inşallah tutmuştur:)
İnşallah🙏🏻 Yedi aydır deniyorum. Aslında doktora gitmek istiyorum ama kendime iki ay daha süre verdim. Bu arada YouTube dan hamile kalmakla ilgili meditasyonda yapmaya başladım stresi azaltıp kafamı rahatlatmak için. İnşallah tüm isteyenler ve ben normal yoldan hamile kalırız

İnşallah🙏🏻 Yedi aydır deniyorum. Aslında doktora gitmek istiyorum ama kendime iki ay daha süre verdim. Bu arada YouTube dan hamile kalmakla ilgili meditasyonda yapmaya başladım stresi azaltıp kafamı rahatlatmak için. İnşallah tüm isteyenler ve ben normal yoldan hamile kalırız
Bu ayda hamilelik gerçekleşmezse, Hiç gitmediyseniz iyi bir doktor bulup gidin derim boşa kürek çekmiş olmayın 🤗

Merhabalar bende bununla ilgili bişey sormak istiyorum.
Ben bu ay ilk kez ovülasyon testi kullanmaya karar verdim tüm kurallara uyarak kullandım.
12 ve 13. Gün pik oldu 14. Gün silikleşti. Ve koyulaşıpta silikleşen günler 5 gün boyunca değerlendirdik inşAllah. Bugün tekrar bir yapmak istedim yine baya koyu çıktı bugün 23.gün bu ne anlama geliyor acaba. Regle 6 gün var gayet düzenlidir 28 günde bir olurum. Testleride ekliyorum
Merhaba bende bu ay ovulasyon takibine başladım adetin.17.günü yumurtlama oldu 5gundur çatlamadı kafam karıştı catlicakmi catlamicakmi diye testlerinize baktım da 10 gün sonra mi catladi sizin

Merhaba bende bu ay ovulasyon takibine başladım adetin.17.günü yumurtlama oldu 5gundur çatlamadı kafam karıştı catlicakmi catlamicakmi diye testlerinize baktım da 10 gün sonra mi catladi sizin
Hayır öyle değil benim 13 pik oldu 14.günü silikleşti yani çatlama oldu. Sonra 10 gün sonrasında tekrar koyulaşmaya başladı o şekilde hamileliğimi öğrendim.
Durumunuzla ilgili elbet tecrübeli olanlar vardır yardımcı olacaklardır.
Rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla daha fazla üzülmeden bu ay hayırlı haberi alın inşAllah 🤲🏻

Hayır öyle değil benim 13 pik oldu 14.günü silikleşti yani çatlama oldu. Sonra 10 gün sonrasında tekrar koyulaşmaya başladı o şekilde hamileliğimi öğrendim.
Durumunuzla ilgili elbet tecrübeli olanlar vardır yardımcı olacaklardır.
Rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla daha fazla üzülmeden bu ay hayırlı haberi alın inşAllah 🤲🏻
Bugün çatladı benimde gerisi bize ve allaha kaldi🙏

O zaman tahmini 12. 16. Günler arası yumurtluyosunuzdur ama yinede belli olmaz yapmaya devam edin bu koyuluk ovulasyon demek değil zaten belki adetiniz yeni bittigi için bi tık koyu cıkmıştır yarın öbür gün daha koyulaşırsa da erken yumurtlamış olursunuz veya pco iseniz bazen böyle koyu çıkıyomuş 🤷🏻‍♀️
Bnmkinede bakarmsnz

Eklentiler

• IMG-20210123-WA0034.jpeg
    IMG-20210123-WA0034.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 10
X