Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi * Acil yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

irem irem kck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
91
39
29
Arkadaşlar ben adetim bitti 3.günü yani adet basıyla 8.gün başladım teste. 11.gün benm t çizgim koyu renkti ama c kadar değil yani yumurtlama anlamına gelmiyor bu. daha sonraki 2gün siliklestiki suan silik yani. Teste devam ediyimmi?? takvime göre bugün yumurtlama günüm ama silik çıktı testte. Yardımcı olacak varmııı? yumurtlama oldu mu olmadımı kafam karısık

Arkadaşlar ben adetim bitti 3.günü yani adet basıyla 8.gün başladım teste. 11.gün benm t çizgim koyu renkti ama c kadar değil yani yumurtlama anlamına gelmiyor bu. daha sonraki 2gün siliklestiki suan silik yani. Teste devam ediyimmi?? takvime göre bugün yumurtlama günüm ama silik çıktı testte. Yardımcı olacak varmııı? yumurtlama oldu mu olmadımı kafam karısık
Test yapmaya devam edin siz t çizgisi koyu olana kadar adete 1 2 gün kala yumurtlayanlar bile var çünkü

Çok Silikse çatlamış test yapmana gerek yok canım

Takvime bakmayın o tahmini bir gün .
asıl olan yaptığınız test .
ama şuda var bazı insanlarda t çizgisi çok koyulaşmıyor .
Ovulasyonu kaçırmamak adına 2 günde bir ilişki yaşarsanız gebelik şansınız artar

Testler bu tatlımlar bakarmsnzz

Eklentiler

• IMG-20210302-WA0003.jpg
    IMG-20210302-WA0003.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 162
Lh dalgalanma yapabiliyor bence test yapmaya devam edin tam pik değil gibi Ama tabiki gece çatlama olmadiysa

bUgün bugün yine silik devam etsem ne? koyulasmaz sanki yumurtlama olmucakmı acaba yoksa oldumu off

Eklentiler

• 20210304_141807.jpg
    20210304_141807.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 146
28 günde bir oluyorum. bu ay 18subatta oldum. ve testleri gördüyseniz 1inde koyu oldu ama c kadar değil insan snrada hep siliklesti. yumurtlama olmadımı yani?
Canım o sorun değil lh hep dalgalanır zaten yumurtama günün takvime göre yarına denk geliyor anladigim kadarıyla ama bazen geç yumurtlama olabiliyor bugün itibariyle eğer istersen yumurtlama masajinada başla ama tahminen 3 güne felan piki görürürsün ins

Canım o sorun değil lh hep dalgalanır zaten yumurtama günün takvime göre yarına denk geliyor anladigim kadarıyla ama bazen geç yumurtlama olabiliyor bugün itibariyle eğer istersen yumurtlama masajinada başla ama tahminen 3 güne felan piki görürürsün ins
takvime göre 3ü yumurtlama günüydü fakat dünde bugünde silik çıktı. geçmiş olmasın yumurtlama?

takvime göre 3ü yumurtlama günüydü fakat dünde bugünde silik çıktı. geçmiş olmasın yumurtlama?
Yok canım gonderdigin resimlerdekiler pik değil birde dediğim gibi gün değişmesi olabiliyor yediklerimiz içtiklerimiz yumurta kalitemizi buyukuklugunu etkileyebiliyor bence 3 gün içinde görürsün inş sen söyle yap 2. Idrarinla 12 gibi yap yarın burdan at bakalım birlikte

Yok canım gonderdigin resimlerdekiler pik değil birde dediğim gibi gün değişmesi olabiliyor yediklerimiz içtiklerimiz yumurta kalitemizi buyukuklugunu etkileyebiliyor bence 3 gün içinde görürsün inş sen söyle yap 2. Idrarinla 12 gibi yap yarın burdan at bakalım birlikte
hergün 14.00 da yapıyordum ben 12de yapsam degismezmi saati

Kızlar merhabalar benim ovu testleri böyle yumurtlama olmuş mu acaba 2 gündür çok akıntı varda amh çok düşük olduğu için yumurtam oluşmuyormuş tüp bebek için endokrin doktorunu bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20210317_191458.jpg
    IMG_20210317_191458.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20210317_190245.jpg
    IMG_20210317_190245.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 74
X