Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testi Fikir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

rvts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
19
9
42B69083-3AED-497E-9D81-0862C9B14A0F.png
Merhaba arkadaşlar. Mol gebelikten Ocak ayında gebeliğim sonlandırıldı. 6/12 ay gebelik yasaklandı. 2 aydır korunmayı bıraktık bebek düşünüyoruz. Yumurtlama takip yapmak istedim. Ama pek anlamda veremiyorum. Pikten sonra silikleşecek öyle çatlama olmuş oluyor diye okudum fakat silikleşme yok, direk çizgisiz🤣 Bu pik olmuş mudur?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2929893 Merhaba arkadaşlar. Mol gebelikten Ocak ayında gebeliğim sonlandırıldı. 6/12 ay gebelik yasaklandı. 2 aydır korunmayı bıraktık bebek düşünüyoruz. Yumurtlama takip yapmak istedim. Ama pek anlamda veremiyorum. Pikten sonra silikleşecek öyle çatlama olmuş oluyor diye okudum fakat silikleşme yok, direk çizgisiz🤣 Bu pik olmuş mudur?

Kimse yok muuu? 🥲

Eki Görüntüle 2929893 Merhaba arkadaşlar. Mol gebelikten Ocak ayında gebeliğim sonlandırıldı. 6/12 ay gebelik yasaklandı. 2 aydır korunmayı bıraktık bebek düşünüyoruz. Yumurtlama takip yapmak istedim. Ama pek anlamda veremiyorum. Pikten sonra silikleşecek öyle çatlama olmuş oluyor diye okudum fakat silikleşme yok, direk çizgisiz🤣 Bu pik olmuş mudur?
10 11 lerde yumurtlama olmuş gibi pil yapmış sonra

Henüz yumurtlama olmamış hiç birinde t çizgisi c den koyu değiş,eşitlikte yok hiç birinde

Henüz yumurtlama olmamış hiç birinde t çizgisi c den koyu değiş,eşitlikte yok hiç birinde
bende anlam veremedim 10-11’den sonra bugün yani yaptığımda pik olur diye düşünmüştüm. Hiç çizgi çıkmaması kafamı karıştırdı

Henüz yumurtlamamışsın yumurtlama olması için t çizgisi C kadar koyu yada daha koyu olması gerekir bi de test yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesmen gerekiyor yoksa lh idrarda seyreliyor

Henüz yumurtlamamışsın yumurtlama olması için t çizgisi C kadar koyu yada daha koyu olması gerekir bi de test yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesmen gerekiyor yoksa lh idrarda seyreliyor
Sıvı alımını kesiyorum en az 2 saat. Birden tek çizgi olmasına anlam yükleyemedim 🤨

X