Ovülasyon testi gebeliği gösterir mi

Elff12

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
3
1
30
Merhaba iyi akşamlar. Sizlere bir soru sorcağım bende çikolata kisti var ve 1.5 yıllık evliyim son 2 aydır bebek istiyoruz. Bu ay yumurtlama takibi için ovülasyon testi aldım. Yarın adet günüm ve çok heyecanlıyım evde hamilelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım. Gebelik oluştuğu zaman ikinci çizgi de oluyormuş şimdi bende gebelik var mı şimdiden teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese versin :KK43:
20210912_221912.jpg

Ben hamılelıgımı ılk ovulasyon testınde ogrenmıstım...🙂

Bende hamileliğimi ovulayon ile anladım.koyu olduğunda olabiliyor yani bence de olabilir. Gebelik testi de yapın sonucu bekliyoruz 😊

Merhaba iyi akşamlar. Sizlere bir soru sorcağım bende çikolata kisti var ve 1.5 yıllık evliyim son 2 aydır bebek istiyoruz. Bu ay yumurtlama takibi için ovülasyon testi aldım. Yarın adet günüm ve çok heyecanlıyım evde hamilelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım. Gebelik oluştuğu zaman ikinci çizgi de oluyormuş şimdi bende gebelik var mı şimdiden teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese versin :KK43:Eki Görüntüle 2915157
Merhaba iyi akşamlar. Sizlere bir soru sorcağım bende çikolata kisti var ve 1.5 yıllık evliyim son 2 aydır bebek istiyoruz. Bu ay yumurtlama takibi için ovülasyon testi aldım. Yarın adet günüm ve çok heyecanlıyım evde hamilelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım. Gebelik oluştuğu zaman ikinci çizgi de oluyormuş şimdi bende gebelik var mı şimdiden teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese versin :KK43:Eki Görüntüle 2915157

Ben hamılelıgımı ılk ovulasyon testınde ogrenmıstım...🙂
adetin gecikmişmiydi peki ? benimde 3 gündür ovulasyon testi koyu çıkıyo 4 gün gecikmem var :)

Bende hamileliğimi ovulayon ile anladım.koyu olduğunda olabiliyor yani bence de olabilir. Gebelik testi de yapın sonucu bekliyoruz 😊
adetin gecikmişmiydi peki benimde 3 gün koyu çıktı testim bugün gebelik testi alıp yapıcam.. Umarım vardır.

image.jpg
Merhaba kızlar adetime 6 gün var uzun zamandır çocuk istiyorum elimde ovulasyon testi vardı yapayım dedim böyle çıktı gebeliğide gösterdiğini duymuştum sizce olabilir mi

Eki Görüntüle 2915586 Merhaba kızlar adetime 6 gün var uzun zamandır çocuk istiyorum elimde ovulasyon testi vardı yapayım dedim böyle çıktı gebeliğide gösterdiğini duymuştum sizce olabilir mi
Adetinize 6 gün varken ovülasyon testinde bu kadar net anlamanız mümkün değil sabırsız olmanız çok normal ama umutlanmak için çok erken bende 1 gün kala bile böyle olduğu olmuştu. LH hormonu dalgalanma yapabilir...

Adetinize 6 gün varken ovülasyon testinde bu kadar net anlamanız mümkün değil sabırsız olmanız çok normal ama umutlanmak için çok erken bende 1 gün kala bile böyle olduğu olmuştu. LH hormonu dalgalanma yapabilir...
Yani öyle tabiki ama yumurtlama harici pozitif göstermesi de tuhaf geldi teşekkür ederim cevabınız için

Yani öyle tabiki ama yumurtlama harici pozitif göstermesi de tuhaf geldi teşekkür ederim cevabınız için
pozitif demek için t çizgisinim c çizgisinden koyu veya aynı koyulukta olması gerekir sizde bu durum yok sadece adet döneminiz yaklaştı ise dalgalanma olur bu çok normal....

adetin gecikmişmiydi peki ? benimde 3 gündür ovulasyon testi koyu çıkıyo 4 gün gecikmem var :)
Pkoluydum ve duzensızdım gecıkmeler benım ıcın normal seylerdı aslında ama takıp ettıgım ıcın ve adet oldum sandım yerlesme kanamasından sonra bıcak gibi kesıldıgı ıcın kanın ( kı onu da adet oldum sanmıs ve cok uzulmustum) ertesı gunu ılk ovulasyon yaptım cıktı...sonra gebelık yaptım cıktı...Doktora gore de gec döllenmeydı...Çünkü adet döngüleride uzundu...

Pkoluydum ve duzensızdım gecıkmeler benım ıcın normal seylerdı aslında ama takıp ettıgım ıcın ve adet oldum sandım yerlesme kanamasından sonra bıcak gibi kesıldıgı ıcın kanın ( kı onu da adet oldum sanmıs ve cok uzulmustum) ertesı gunu ılk ovulasyon yaptım cıktı...sonra gebelık yaptım cıktı...Doktora gore de gec döllenmeydı...Çünkü adet döngüleride uzundu...
Anladm. Bende bu sabah gebelik testi yaptim pozitif cikti yarn sbaah randevu aldm bakalm. Hayirlisi :)

Ben adetime 2 gün kala ovulasyon testi yaptım hep köyü çıktı adet günü gebelik testi yaptım oda çift çizgi çıktı. Bence insAllah sende hamilesin hem 4 gün gecmis hem koyu

Ben adetime 2 gün kala ovulasyon testi yaptım hep köyü çıktı adet günü gebelik testi yaptım oda çift çizgi çıktı. Bence insAllah sende hamilesin hem 4 gün gecmis hem koyu
haamileyim canm 1 aylık dedi doktor. haftaya tekrar çağırdı keseye bakıcak. inşallah sağlıklıdır.

Hayırlı olsun peki direk mi koyu çıkmıstı yoksa bi 5 dk fln bekledgnde mi
direk idrarı damlatır damlatmaz t cizgizi koyu cıktı 5 sn içerisinde hemen kendini belli etti. 3 gün bu şekilde denedim aynı saatlerde. snra gebelik testi yaptım gebelik testindede çıktı anında ikinci çizgi kan verdim 1 aylık hamilesin dedi. 1 hafta snra çağırdı keseyi görmek için bakalım inşallah sağlıklıdır.

X