Ovülasyon testi gebeliği gösterir mi

Merhaba adetim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı bunu değerlendirdik ilişkiye girdik ve adetime 5 gün var ovulasyon yaptım ve biri köyü biri silik çıktı gebelik varmıdır acaba

Merhaba iyi akşamlar. Sizlere bir soru sorcağım bende çikolata kisti var ve 1.5 yıllık evliyim son 2 aydır bebek istiyoruz. Bu ay yumurtlama takibi için ovülasyon testi aldım. Yarın adet günüm ve çok heyecanlıyım evde hamilelik testi olmadığı için ovülasyon testi yaptım. Gebelik oluştuğu zaman ikinci çizgi de oluyormuş şimdi bende gebelik var mı şimdiden teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese versin :KK43:Eki Görüntüle 2915157
Meraba sonuç nedir kistiniz kaç cm di. Bendede var çikolata kisti merak ettim

Merhaba adetim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı bunu değerlendirdik ilişkiye girdik ve adetime 5 gün var ovulasyon yaptım ve biri köyü biri silik çıktı gebelik varmıdır acaba
Testin resmini atarsanız yardımcı olalım. Hangisi koyu olduğuna bağlı

direk idrarı damlatır damlatmaz t cizgizi koyu cıktı 5 sn içerisinde hemen kendini belli etti. 3 gün bu şekilde denedim aynı saatlerde. snra gebelik testi yaptım gebelik testindede çıktı anında ikinci çizgi kan verdim 1 aylık hamilesin dedi. 1 hafta snra çağırdı keseyi görmek için bakalım inşallah sağlıklıdır.
Merhaba 🥰 yumurtlamayı gördükten sonra silikleşmeye başlamışmıydı peki

X