Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi hatalı olabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

crosword

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
1.092
326
Merhaba benim her ay ovulasyon testim de pik oluyordu bu ay hep çok çok silik nerdeyse görünmüyor ama bugün doktora gittim 21mm yumurta olduğunu söyledi ovulasyon u 2farkli markada denedim sizce neden olabilir böyle bir şey

Merhaba benim her ay ovulasyon testim de pik oluyordu bu ay hep çok çok silik nerdeyse görünmüyor ama bugün doktora gittim 21mm yumurta olduğunu söyledi ovulasyon u 2farkli markada denedim sizce neden olabilir böyle bir şey
Markası nedir testin , birde sıvı alımına dikkat ediyorsanız geç yumurtlama olabilir

Markası nedir testin , birde sıvı alımına dikkat ediyorsanız geç yumurtlama olabilir
Birini eczanden aldım diğeri innovita sıvıya dikkat ediyorum ancak bu kadar büyük yumurta lh salgilmaz mi hiç çok çok silik fotoda cikmiyo bile 2.cizgi

Nezaman olucak bu çift çizgi 😏

Eklentiler

• 1658DB9A-4DFE-4101-B6FA-E937A30031D8.jpeg
    1658DB9A-4DFE-4101-B6FA-E937A30031D8.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 222
  • FE048C3C-36DE-4274-9326-F2E69BB45094.jpeg
    FE048C3C-36DE-4274-9326-F2E69BB45094.jpeg
    179,6 KB · Görüntüleme: 173
Adet bitimi neden baslamadiniz? 10 gün geç testlere baslamissiniz belki elinizde yoktur bilemem ama o sıra kacirmamissinizdir inşallah 🙏🏻 geç yumurtlama da olabilir,adetiniz düzenli mi? Pko vs var mi?
Sipariş verdim anca geldi malesef pko var evet hemen yumurtlama sanmıyorum düzensiz adetlerim zaten kan tahlillerim gayet güzel doktor dedi ama ultrasonda pko gördü hayırlısı inşallah sanki dün koyuldu biraz bakalım bu akşamda yapıcam nasıl cıkıcak

Sipariş verdim anca geldi malesef pko var evet hemen yumurtlama sanmıyorum düzensiz adetlerim zaten kan tahlillerim gayet güzel doktor dedi ama ultrasonda pko gördü hayırlısı inşallah sanki dün koyuldu biraz bakalım bu akşamda yapıcam nasıl cıkıcak
Pko da maalesef dengesiz oluyor biraz,kuru incir/muz tüketin ve maden suyu icin günde 1 tane 🥰

Bende her ay 27 28 inde yumurtlardım ve pic yapardı bu ay hep silik ikinci çizgi normal yumurtlamam gereken zamanın üzerindende 14 gün geçti galiba yumurtlamadım.

X