Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi için yardımcı olur musunuz? Tam yumurtlama günü ilişki olursa hamilelik olabilir mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

heram14

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2022
148
173
27
16813693166956024209230480277915.jpg

Merhaba bunlar dun ve bugün yaptığım testler malesef nöbete kaldığım için 11 Nisan da test yapamadım dun gece yani 12 Nisan gecesinde ilişkimiz oldu bugün ki testim en sonda ki gibi kafami karıştıran durum şu acaba 11 Nisan da mi yumurtlama oldu yoksa 12 sinde mi 11 Nisan'da test yapamadım için bilemiyorum testten anlayan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Bu arada ben yumurtlama günlerimi hissediyorum yani kasık ağrım ve bel ağrım oluyor hatta böbreklerini bile bazen vuruyor oturunca falan batma şeklinde dun aynı bu dediklerimi yine yaşadım bugün hafifde olsa devam ediyor özellikle kasık ağrım ama bu durum yumurtlamadan önce mi oluyor sonra mi bir bilgim yok uygulama kullanıyorum (meet you) adında ovulasyonumu 12 Nisan gosteriyor. Biraz uzun oldu ama umarım cevaplarsınız.

Canim mrblar ben iki hamileligimdede nezamn yumurtliycm iliski olsn diye beklemedm olacagi varsa olur bnce kendini strese sokma onlardan anlamiyorm 🙏🏻🤦🏻‍♀️ sadece sık sık yapmayip 1 hafta 10 gun ara verin derim

Benim iki hamileligimdede söyle oldu ailemin yanina gittim 1 aydan fazla klmistim geldim diger ayi hamile oldugumu ogrendm😅😅 ikinci hamileligimde esim konyaya gtti 19 gun kldi geldi o gece yaptik diger ayi hamile oldugumu ogrendm sansmi kadermi bilmiyorm herseyin hayirlisi 🙏🏻🥰

Ha birde bizde istiyorduk hic tutmadi yani bunlarda var hamilelik istedim mesela hic olmuyordu tutmuyordu ama ara vernce tuttu

Canim mrblar ben iki hamileligimdede nezamn yumurtliycm iliski olsn diye beklemedm olacagi varsa olur bnce kendini strese sokma onlardan anlamiyorm 🙏🏻🤦🏻‍♀️ sadece sık sık yapmayip 1 hafta 10 gun ara verin derim
Evet o konuda geriliyorum biraz haklısınız ama hastanede çalışıyorum nobetlerim oluyor çok düzenli ilişkimiz yok ve ben radyoloji teknikeriyim bundan kaynakli çok dikkatli olmam lazım bu kadar plan da beni strese koyuyor 😞

Ha birde bizde istiyorduk hic tutmadi yani bunlarda var hamilelik istedim mesela hic olmuyordu tutmuyordu ama ara vernce tuttu
Böyle olunca gerçekten nasip diyorum ne güzel ama Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin stres malesef her şeyi etkilediği gibi bunu da etkiliyor. Ben bu ay ilk defa deniyorum dedgim gibi biraz planlı hareket etmem lazm işimden kaynaklı yoksa ilk aydan tabiki olmayabilir

X