Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ikinci defa pik olur mu?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu biraz net çeker misin diğer günlerin fotoğrafı varsa onlarıda atta net belli orda zaten
Canım benim 2 Temmuz’da çizgi koyu olmaya başladı 3 ve 4 Temmuz’da pik oldu 5 Temmuz’da silik çizgi çıktı dün 6 Temmuz’da tekrar ikinci çizgi çıktı sıvı almına dikkat ettim hatta 3 saat olmuştu hiç bişey tüketmemiştim akşam üstü 5 gibi yaptım tekrar çizgi çıkınca saat 23 de tekrar yaptım yine çizgi var bugün 17 de tekrar test yaptım yine hafif çizgi var beni. Amh düşük o yüzden yumurta çatlamadı mı diye şüphelendim testlerin görüntüsünü ekledim bide bu ay incir kürü yaptım 15 gün

Eklentiler

• 0265E1A8-D5A0-4174-A483-F70A7439C1AD.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 91
  • C22F9679-991F-4502-AC45-3B90ED2028CA.jpeg
    121,9 KB · Görüntüleme: 82
  • A1BAF495-A747-4967-A285-EE6DF1CED162.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 75
Kuzu biraz net çeker misin diğer günlerin fotoğrafı varsa onlarıda atta net belli orda zaten
Merhaba kızlar benimde bir sorum olucaktı bugünden itibaren döngümün 23.günündeyim reglime 1 hafta var doktora gittim ultrasonla baktı yumurtan çatlamış dedi bende eve gelirken ovülasyon testi aldım ve az önce yaptım sorum şu son 8 gündür ilişki yaşamıyoruz bugün ilişki olsa hamilelik şansım var mıdır acaba?

Eklentiler

• IMG_20210712_152125.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 80
Değerlendir genede ama düşük ihtimal bence. Doktor çatlamış demeseydi döngü gününe takılma derdim ben geöen ay 22.gün yumurtladım tutmadı gerçi ama geö yuumrtluyorum yani

Değerlendir genede ama düşük ihtimal bence. Doktor çatlamış demeseydi döngü gününe takılma derdim ben geöen ay 22.gün yumurtladım tutmadı gerçi ama geö yuumrtluyorum yani
Bende iki ay önce geç yumurtlamıştım sanırım çünkü 40 gün adet olmamıştım sürekli ovülasyon testi yapmadığım için de bilmiyorum açıkcası ne zaman olduğunu inşallah hepimiz mucizelerimize kavuşuruz çok zorlu bir süreçmiş

Genelde döngüm uzun ortalama olarak hep geç yumurtluyorum 18-19-20-21 vs umutsuzluk çöktü bu ay bilmiyorum. Etkisini atamadım üstümden ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…