Ovulasyon testi ikinci yumurtlama mı bakar mısınız ?

Merve3553

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
3.229
2.999
Adetim biter bitmez ovulasyon testine başladım testim koyulaştı döngümün 7 gününde 26 sında yani devam ettim yapmaya silikleşti bugün döngümün 12 günü tekrar koyulaştı bilen arkadaşlar bi bakabilir mi tekrar mı yumurtlama olucak anlamadım ilk resim döngümün 7 günü ikinci resim döngümün 12 günü

Eklentiler

• IMG_0452.jpeg
    IMG_0452.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 212
  • IMG_0496.jpeg
    IMG_0496.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 212
Umarım hamilesinizdir aynı durumdayım ben de
Yumurtam 5 gün sonra çatladı şimdi adetime 1 hafta var tekrar koyulaşmaya başladı gebelik testi yaptırmıştım üst üste koyu olunca 1.20 çıktı ama adetime 11 gün vardı o zaman bugün 1 hafta var testim silikleştikten sonra tekrar yükselmeye başladı gebelik testi yapıyorum evde bi var gözüküyor bi yok gözüküyor anlamadım

Eklentiler

• IMG_1118.jpeg
    IMG_1118.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 158
  • IMG_1078.jpeg
    IMG_1078.jpeg
    38,2 KB · Görüntüleme: 154
Umarım hamilesinizdir aynı durumdayım ben de
Yumurtam 5 gün sonra çatladı şimdi adetime 1 hafta var tekrar koyulaşmaya başladı gebelik testi yaptırmıştım üst üste koyu olunca 1.20 çıktı ama adetime 11 gün vardı o zaman bugün 1 hafta var testim silikleştikten sonra tekrar yükselmeye başladı gebelik testi yapıyorum evde bi var gözüküyor bi yok gözüküyor anlamadım

Eklentiler

• IMG_1080.jpeg
    IMG_1080.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 132
  • 2fefb9bc-03b6-444c-b056-22959afe2819.jpeg
    2fefb9bc-03b6-444c-b056-22959afe2819.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 162
Güzel haber alıp haberdar edelim birbirimizi inşallah canımmm

Yumurtlama dan sonra adete kadar hep silik çıktı ovulasyon acaba mi dedim sonra adet geçince yaptim kopyayı çıktı hamileymisim meger 🙏 3 4 gün geçince tekrar yaptım bu sefer de t çizgisi c den koyu çıktı. Bat i bekleyin ve test yao7n inşallah gebesinizdir

hamileydim evet
Yumurtlama dan sonra adete kadar hep silik çıktı ovulasyon acaba mi dedim sonra adet geçince yaptim kopyayı çıktı hamileymisim meger 🙏 3 4 gün geçince tekrar yaptım bu sefer de t çizgisi c den koyu çıktı. Bat i bekleyin ve test yao7n inşallah gebesinizdir
Hamileydim evet ama kimyasal gebelik yaşadım 6 haftada kanamam başladı

Çok üzüldüm geçmiş olsun üzme kendini her nasip vaktine esirdir. Allah tez zaman da senin ve bekleyen tüm anne adaylarının kucağını doldursun.
Rabbim kullarına kaldıramayacağı dert vermiyormuş gerçekten ilk gün yaşayan ölü gibi olan ben ikinci gün sanki hiç bişey olmamış gibi hissetmeye başladım rabbim yanımda oldu çok şükür kanamam bitse de tekrar deneyenlere başlasak diye bekliyorum şimdi. Amin inşallah rabbim yardımcımız olsun 🙏

X