Ovulasyon testi ile gebelik öğrenenler yardımcı olabilir mi ❤️

zeynep551693

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
9
5
31
Merhaba 5 yıllık evliyim ilk defa ovulasın testi denediğim de 3 gün yumurtlamam sürdü ve beraberinde değerlendirdik. 27 nisan son adet tarihim 12-13-14 mayıs yumurtlama günlerim.yumurtlamamın 13. Günü bugün adetimin 28.günü. Ovulasyon testleri yumurtlama olmadığı dönemde beyaza yakınken şuanda daha açık pembe çizgi halinde acaba hamile olabilir miyim 🙈

Benim adete 2 gün kala yani yumurtlamadan sonra 12. Gün t çizgisi c ile aynı koyuluktaydı gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Ovulasyon testi kesinlikle hamileliği gösterir diye bir şey yok ama yumurtlamanın 13. Günü gebelik varsa çıkar gebelik testi yapın bence😊

Ben laboquik ovülasyon testini kullandım herkes diyo ki yumurtlamadan sonra çizgi beyaz oluyor bu testi kullanan var mı bunda da beyaz mi oluyor ikinci çizgi. Ben yumurtlamayı gördüm sonra da silikleşti. O günleri değerlendirdik. 19 mayıs 'ta koyuydu 20 mayısta yaptım silik çıktı sonra 21 Mayısta yaptım yine koyuydu o günü de değerlendirdik. Şimdi tekrar pembe çizgi hiç bişey anlamadım ben 😂

Seninki baya karışıkmış ben innovita kullandım beyaz a kaçıyor pembe diyemiyoruz yumurtlama bitikten sonra aslında ama normal dönemde olduğu gibi yumurtlamadan 13 14 gün sonra pembe görenler var kimi 2 kez yumurtladığını söylüyor kimi de gebelikle alakalı diyor kafalar bi milyon 🤣

Valla bende anlamadım ama her zaman akşama doğru 5 te yaptım yarın da yapayım da atayım bi resmî bakalım ne diyeceksiniz 😅

Bu testlerden ben de yaptım. İlk önce yumurtlama yı gördüm o akşamı iyiki değerlendirmişim sabaha silikleşmeye başlamış çünkü. Baya silikleşti diğer günlerde.
10 gün sonra tekrar yapmayı dedim baktım koyulaşma var gibi. Ertesi gün tekrar baya koyulmuş. Derken böyle devam etti. Sonra elimdeki gebelik testini yaptım ve pozitifti.

Bayanlar bı bakarmisiniz cildirticak bu testler beni en koyusu 19 u ama ovu kötülüğü değil diye degerlendirmedim😁🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20200524_204300_2~3.jpg
    IMG_20200524_204300_2~3.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 797
  • IMG_20200524_204248_2~2.jpg
    IMG_20200524_204248_2~2.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 571
Bu testlerden ben de yaptım. İlk önce yumurtlama yı gördüm o akşamı iyiki değerlendirmişim sabaha silikleşmeye başlamış çünkü. Baya silikleşti diğer günlerde.
10 gün sonra tekrar yapmayı dedim baktım koyulaşma var gibi. Ertesi gün tekrar baya koyulmuş. Derken böyle devam etti. Sonra elimdeki gebelik testini yaptım ve pozitifti.
Aaa çok sevindim hayırlı olsun 🤗 ama bende sadece 1 gün köyü oldu pik noktasından sonra. Sonra yaptığımda silik çıktı hep

Yumurtlama dan 10 gün sonra tekrarla bakalım nasıl çıkacak:)

X