Ovülasyon testi ile gebelik

Z e r d e c a l

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
563
721
Merhaba , aylardır buraya bakıyorum okuyorum ovülasyon ile hamile kalanları ,hamilelik belirtilerini faydalı olacağını düşündüğüm için yazmak istedim☺️

ovülasyon testi yaptım reglden bir gün önce hatta bendeki testler biraz bozuk diye üç tane yaptım (labaquick kesinlikle almayın yarısı bozuk çıkıyor) t çizgisi c den daha koyuydu. .Forumda gebelik bu test ile belli olmaz yazanlar olmuştu. kimisi ise bu koyulukta çıkması gerektiğini söylüyordu.

Hemen erken gebelik testide aldım reglin 1. Günü ve oda ekte ki gibi çift çizgi çıktı. Henüz kan ile teyitlemedim hala inanamıyorum ama allah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻

bu arada burda okuduğum belirtilerin hiç biri bende olmadı. Yerleşme kanaması sol kasık ağrısı hiç biri olmadı. Sadece idrarın kokusu amonyak gibi kokuyordu üşüttüğümü düşünmüştüm.
Birde geçen hafta yarım gün boyunca başım döndü tansiyonla bağdaştırmıştım belkide öyledir 🙈

Eklentiler

• 5131B870-89E5-4E35-9EEB-461FA678B502.jpeg
    5131B870-89E5-4E35-9EEB-461FA678B502.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 340
  • D6A7E758-CE17-4F8A-A054-C5EA97038781.jpeg
    D6A7E758-CE17-4F8A-A054-C5EA97038781.jpeg
    169,1 KB · Görüntüleme: 326
Merhaba , aylardır buraya bakıyorum okuyorum ovülasyon ile hamile kalanları ,hamilelik belirtilerini faydalı olacağını düşündüğüm için yazmak istedim☺️

ovülasyon testi yaptım reglden bir gün önce hatta bendeki testler biraz bozuk diye üç tane yaptım (labaquick kesinlikle almayın yarısı bozuk çıkıyor) t çizgisi c den daha koyuydu. .Forumda gebelik bu test ile belli olmaz yazanlar olmuştu. kimisi ise bu koyulukta çıkması gerektiğini söylüyordu.

Hemen erken gebelik testide aldım reglin 1. Günü ve oda ekte ki gibi çift çizgi çıktı. Henüz kan ile teyitlemedim hala inanamıyorum ama allah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻

bu arada burda okuduğum belirtilerin hiç biri bende olmadı. Yerleşme kanaması sol kasık ağrısı hiç biri olmadı. Sadece idrarın kokusu amonyak gibi kokuyordu üşüttüğümü düşünmüştüm.
Birde geçen hafta yarım gün boyunca başım döndü tansiyonla bağdaştırmıştım belkide öyledir 🙈
Merhaba hayırlı olsun ilk ayda mı belli oldu benim konuma da bakip yardimci olur musunuz

Merhaba canım . Benimde adetime 4 gün var ovulasyon testi yaptım böyle çıktı yardımcı olurmusun çok hafif silik bi çizgi var

Merhaba silik çizgi çıkmaması gerekiyor geçtiğimiz ay benim öyleydi ve hamile çıkmadım . reglden bir gün önce yaparsanız daha net sonuç verir t çizgisi c den daha koyu olmalı

D4EC080F-7AE6-484D-9F57-959CF605A434.jpeg
Adetime iki gün var. Bu ay pek ümidim yoktu ama bir ovülasyon testim kalmış. Deneyeyim dedim. Böyle çıktı. Gebelik var modır sizce?

Kızlar benimde adetime 6 gün var ovülasyon testi yaptım aşağıdaki gibi çıktı sizde hamilemiyim?

Eklentiler

• 2C5430E1-9AE9-4BEE-9846-879CE2A001AE.jpeg
    2C5430E1-9AE9-4BEE-9846-879CE2A001AE.jpeg
    237,8 KB · Görüntüleme: 194
X