Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ile gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

eyllllulll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
34
12
37
İyi günler hanımlar.
Ovulasyon testi ile hamile kalanlar oldu mu? İşe yarıyor mu yoksa gereksiz bir çaba mı sizce? Nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilecek olanlar varsa sevinirim. Teşekkürler.

Eğer çook düzenli bi ilişkiniz varsa pek gereği yok. Yani 1 ay boyunca 2 günde 1 ilişki sıklığı varsa illaki denk geliyor yumurtlamaya, sonuçta gebe kalanların hepsi kullanmıyor bu testleri. Ama ne zaman yumurtladığınızı bilmiyorsanız ve ilişki sıklığınız üstteki gibi değilse denenebilir

İyi günler hanımlar.
Ovulasyon testi ile hamile kalanlar oldu mu? İşe yarıyor mu yoksa gereksiz bir çaba mı sizce? Nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilecek olanlar varsa sevinirim. Teşekkürler.
Ben hamile kaldım. Ama ben femara kullanmıştım. Çatlatma iğnesi istemedim. Kendi çatlasın dedim. Çatlamayı da ovülasyon testi ile takip edip ilişki uyguladım ve hamile kaldım. Yani test ortada bir yumurta varsa doğru gösteriyor. Laboquick marka öneririm.

Ben hamile kaldım. Ama ben femara kullanmıştım. Çatlatma iğnesi istemedim. Kendi çatlasın dedim. Çatlamayı da ovülasyon testi ile takip edip ilişki uyguladım ve hamile kaldım. Yani test ortada bir yumurta varsa doğru gösteriyor. Laboquick marka öneririm.
Femara nedir?

Merhaba daha önce nasıl hamile kaldığınizi okumuştum femera bende kullandım kuruluk yaptı yumurtlama olmadığı için mi bilginiz var mi bu konuda

X