Ovulasyon testi ile gebelik

Merhaba size bir sorum olacak. Bu ay yumurtlama takibi yaptım 15.gün yumurtlama gördüm sonra çatladığını da gördüm. Bugün 26.gün öylesine bir test yapayım dedim. Test yumurtlama günü gibi koyu çıktı. Oruçluydum sıvı alamadım acaba ondan mı dedim. İftardan sonra tekrar yaptım yine koyu çıktı. Testleri ekliyorum fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. 18.gün epey silik görmüştüm onun üstüne koyup resim çektiğim oruçluykendi. Tek olan resim akşam saat 10 da yaptığım adetime 3 gün var.
erken gebelik testin varsa dene derim bu şekilde hamile bile olanlar var

erken gebelik testin varsa dene derim bu şekilde hamile bile olanlar var
Erken gebelik testim yok normal test aldım ama sadece arka taraftan flaş tutunca çok silik bir çizgi var pazartesiyi bekleyip kan vereceğim inşallah. Öğlen ovulasyon testi yaptım yine çift çizgi çıktı

Eklentiler

• 1000031281.jpg
    1000031281.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 44
Erken gebelik testim yok normal test aldım ama sadece arka taraftan flaş tutunca çok silik bir çizgi var pazartesiyi bekleyip kan vereceğim inşallah. Öğlen ovulasyon testi yaptım yine çift çizgi çıktı
oda aynı markanın testi mi paylaşsaydın keşke bakardım

görünüyor çok hafif inşallah pozitif çıkar
normalde ben yapıyorum kaset test hiç çizgi çıktığını görmedim bence hamilesiniz hayırlı olsun 💐

Kızlar merhaba ovulasyon testi hep kırmızı çıkan var mı ilk kez yaptım bes gün hep ikiside kırmızı çıktı. Hic anlamadığım bir konu yardımcı olursanız sevinirim. Birde yumurtlama günü normalde kasık ağrım olur bu sefer o gün olmadı iki gün sonra oldu. uygulama var hem ondan bakıyor hemde kasık ağrım olduğunda anliyorum yumurtlama olduğunu.Hep aynı gün olur yumurtlama ve ağrılı olur yani bugün sabahtan beri hafif ağrıyan ve karın altında dolgunluk şeklinde bir belirti var gebelik olabilir mi regl 12 gün var
Eşinizde sorun yoksa eğer ovulasyon testini bırakmayın benim 8 yıldır bebeğim olmuyordu ovulasyon testı aldım 20 mi 30 lu mu tam hatırlaymadım ilk günde hamile kaldım diğer testler hep kaldı😅ihtiyacı olan birine verdim

Eşinizde sorun yoksa eğer ovulasyon testini bırakmayın benim 8 yıldır bebeğim olmuyordu ovulasyon testı aldım 20 mi 30 lu mu tam hatırlaymadım ilk günde hamile kaldım diğer testler hep kaldı😅ihtiyacı olan birine verdim
Daha önce gününü tutturamıyırduk demek ki 😁şaka bi yana nasip kısmet allahın takdırı ama dediğim gibi en azından es geçmeyelim yumurtladıpımız günleri,ben tabi oncesinde tüm testleri muayeneleri yaptırdıktan sonra ve sorun yok dedikten sonra dr daha sonra başladım ovulasyona.markası (laboquick ) markası

Merhaba size bir sorum olacak. Bu ay yumurtlama takibi yaptım 15.gün yumurtlama gördüm sonra çatladığını da gördüm. Bugün 26.gün öylesine bir test yapayım dedim. Test yumurtlama günü gibi koyu çıktı. Oruçluydum sıvı alamadım acaba ondan mı dedim. İftardan sonra tekrar yaptım yine koyu çıktı. Testleri ekliyorum fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. 18.gün epey silik görmüştüm onun üstüne koyup resim çektiğim oruçluykendi. Tek olan resim akşam saat 10 da yaptığım adetime 3 gün var.
Canım ya bir ayda 2 defa yumurtlamışsındır ya da adete yakın vücutta lh artıyor ondandır. Ben adetim 3 gün kala doktora gitmiştim ultrasonda çok güzel bir yumurtan var çatlamak üzere demişti ovü testi yaptığımda da pozitif çıkmıştı ama 4 gün sonra da normal reglimi olmuştum oysa ki

Canım ya bir ayda 2 defa yumurtlamışsındır ya da adete yakın vücutta lh artıyor ondandır. Ben adetim 3 gün kala doktora gitmiştim ultrasonda çok güzel bir yumurtan var çatlamak üzere demişti ovü testi yaptığımda da pozitif çıkmıştı ama 4 gün sonra da normal reglimi olmuştum oysa ki
O kadar değişik şeyler yaşıyoruz ki aklımıza gelmiyo o ihtimali düşünmüyoruz bile 🥰 en ufak belirtide acaba bebek mi var diyoruz 🤭

X