Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ile hamile kalanlar bir bakarmisiniz ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Andyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
3.961
4.140
Ilk kez ovulasyon testi kullaniyorum ve merak ediorum sadece silik cikiyo bnm testler normalde adet olmak uzereyim hissediyorum bacak sızlamasi var sol kasigim agrio goguslerim acimaya basladi ama merakim su sadece silikle yani cok koyu olmadan hamile olan oldumu ? Benim hic bole kopkoyu olmadi koyuya yakin 4 5 testim var ama ayri zamanlarda bide son 3 4 gundur silik cok koyu degil ama ikinci cizgi hep var acaba dedim kendimce bi ihtimal olabilirmiki ?
Bide merakim su hamile kalanlar adet gunleri yaklaşinca veya adet gunlerinde bacak sizlamasi kasik agrisi gibi adet belirtileri yaşiyormu hala ?
Döngümun 20.gunundeyim.

Eklentiler

• 20200424_163633.jpg
    20200424_163633.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 575
Sıvı alımına dikkat etmediğini belirtmemişsin. hasbeee hasbeee ovulasyon testi ile başardı. Müsait olursa yorumlar.

Sıvı alımına dikkat etmediğini belirtmemişsin. hasbeee hasbeee ovulasyon testi ile başardı. Müsait olursa yorumlar.
Etmedimde arada bi beklerken su aldim surekli degil bir haftadir dikkat ediom ama taş catlasim 4 gun dikkat etmemisimdir oda cok kasiorum kndimi oyuzden mumkun oldukca fazla idrar tutuorum az miktarda su iciorum yemeden icmeden duruom iste .s adetlerim cok kisa acaba yumurtlayamiyomuyum die dusunuyorum daha önce adetlerim uzundu. Bide uzun suredir adet belirtisi olmadan adet oluyodum simdi cok net hissediyorum merak ediyorum.

Etmedimde arada bi beklerken su aldim surekli degil bir haftadir dikkat ediom ama taş catlasim 4 gun dikkat etmemisimdir oda cok kasiorum kndimi oyuzden mumkun oldukca fazla idrar tutuorum az miktarda su iciorum yemeden icmeden duruom iste .s adetlerim cok kisa acaba yumurtlayamiyomuyum die dusunuyorum daha önce adetlerim uzundu. Bide uzun suredir adet belirtisi olmadan adet oluyodum simdi cok net hissediyorum merak ediyorum.
Sıvı alımından dolayı böyle çıkmışta olabilir yumurtlamamışta olabilirsin. Adet olursan sıvı alımına dikkat ederek yapmayı dene

Kaç saat sıvı almadan bekliyorsunuz bende başladım 2 gündür

2 saat mi yeterli olmuyormys nıyesızınkı olmadı
Bende 2 saat bekliyorum ama daha mı uzun beklemek lazım
Bnde arastirdim kimisi 4 saat beklio ama daha önce 2 3 arkadasim denemisti bu testleri ve hamileler onlar 2 saat beklediklerini solediler bnde 2 saat veya 3 saat bekliom . Bnm adetim cok duzensiz clife macun deniom belki onun etkisi ve sivi alimi ile ilgilidir bnm ki

X