Ovulasyon testi ile hamile kalanlar

Ohh Allah bağışlasın canım iki evladını da inşallah benim ilk olacak olursa çok istiyorum hemen istiyorum :) bana da soğan kürü yap diyorlar ama hiç canım istemiyor
Amin cnm . Kaçıncı ay bu bebis istedigin?? Olur inşaallah bu ay cnm ama olmazsa dene soğan kurunu bi cok kiside ise yaramış. Ben gecen ay hamis kalmasaydim bu ay yapacaktim ama gerek kalmadı cok şükür :KK76::KK68:

Amin cnm . Kaçıncı ay bu bebis istedigin?? Olur inşaallah bu ay cnm ama olmazsa dene soğan kurunu bi cok kiside ise yaramış. Ben gecen ay hamis kalmasaydim bu ay yapacaktim ama gerek kalmadı cok şükür :KK76::KK68:

Evleneli 6 ay oldu canım hiç korunmadım zor olacağını bildiğim için 3 aydır doktor kontrolünde devam ediyorum 2 ay klomen kullandım bu ay ara verdim testlerle takip ettim olmazsa yine klomen alacam yaza memlekete hamile gitmek istiyorum Allah nasip eder inşallah

Evleneli 6 ay oldu canım hiç korunmadım zor olacağını bildiğim için 3 aydır doktor kontrolünde devam ediyorum 2 ay klomen kullandım bu ay ara verdim testlerle takip ettim olmazsa yine klomen alacam yaza memlekete hamile gitmek istiyorum Allah nasip eder inşallah
İnsaallah cnm . Bu ay olur diger aya gerek kalmaz umarim. Olmadi Soğan kurunu de dene istersen...

Günaydınnn:KK15:Kızlar ben geldim dün gece çok şiddetli sol kasık agrım oldu nefes alınca bile acıycak türden ilişkiden öncede vardı sonra dahada arttı uyuyamadım bile ilk kez
yumurtlama günümde bukadar siddetli bi agrı yasadım ve bugun ovulasyon testi yaptım siliklesmis:KK17:

Eklentiler

• IMG_5291.JPG
    IMG_5291.JPG
    18,2 KB · Görüntüleme: 1.223
  • IMG_5292.JPG
    IMG_5292.JPG
    16,1 KB · Görüntüleme: 1.244
6 aydır hic korunmadık elimzden gelen hersyi yaptık dr gittim sadece ultrasyondan baktı bir sıkıntın yok dedi igne ucu kadr minik bir iki kist var ama adetle gider dedi bu ay olmazsa once ben sonra esim kapsamlı bakılcak :KK43:adetime 8 gun var umarım dun bebegim tutnmstr insAllah olur olursa dunyanın en mutlu insanı olucam ya

6 aydır hic korunmadık elimzden gelen hersyi yaptık dr gittim sadece ultrasyondan baktı bir sıkıntın yok dedi igne ucu kadr minik bir iki kist var ama adetle gider dedi bu ay olmazsa once ben sonra esim kapsamlı bakılcak :KK43:adetime 8 gun var umarım dun bebegim tutnmstr insAllah olur olursa dunyanın en mutlu insanı olucam ya
Ins canim olur stres sıkıntı yapma olur

Kızlar sonuç bu sizce bugunude degerlendirmelimiyim bugun 20 nci gün hersey yolundadır umarım

Eklentiler

• IMG_5331.JPG
    IMG_5331.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 1.345
X