Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi kullanımı!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar 8 aydır korunmamamiza rağmen bebek olmuyor. Hormon testi falan yaptırdım bi problem cikmadi. Bende bugay ovulasyon testi aldım denemeye karar verdim. Bu ay adetim 5 gün erken oldu 3 gün sürdü. Üç gün ise çok azıcık kahverengi lekelenme gibi oldu. Takvime göre 18i tam yumurtlama günü olarak görünüyor. Yaptığım 3.test bu da silik cıktı. Acaba bu testi sabah mi yapmak gerekir yoksa akşam mi yaparsam daha iyi olur alırım? Ve ovulasyon testi ile hamile kalan var mi?

Canım "gebeliğe hazırlık" bölümüne gel. Orada birçok konu açılmış bununla ilgili. Oradan takip edebilirsin .

Merhaba arkadaşlar 8 aydır korunmamamiza rağmen bebek olmuyor. Hormon testi falan yaptırdım bi problem cikmadi. Bende bugay ovulasyon testi aldım denemeye karar verdim. Bu ay adetim 5 gün erken oldu 3 gün sürdü. Üç gün ise çok azıcık kahverengi lekelenme gibi oldu. Takvime göre 18i tam yumurtlama günü olarak görünüyor. Yaptığım 3.test bu da silik cıktı. Acaba bu testi sabah mi yapmak gerekir yoksa akşam mi yaparsam daha iyi olur alırım? Ve ovulasyon testi ile hamile kalan var mi?
mrb cnm ovulasyon testini öğleden sonra 2 gibi yapmak daha iyi. Günde 1 defa yapmak kafa karışıklığı yapmaz ve ayrıca her gün aynı saatte yapmalısın. Koyu çizgiyi gördüğün günü ve ondan 3 gün sonrasını değerlendirmelisin. Ovulasyon testi ile çok hamile kalan var ben de 2 aydır deniyorum geçen ay çömezdim bu konuda bu ay daha etkin kullandım. İnstagramda bir gebbenin günlüğü var . Ebru hnm . O da çok yardımcı oluyor tavsiye ederim.

X