Ovulasyon testi lütfen bakar mısınız?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.113
509
30
Sizce 15. Gün pik miymiş? Yoksa pik i bekliyim mi kafam karıştı . Geçtiğimiz iki ay ovulasyon yaptım . Birinde 16. Gün birinde 17. Gün yumurtlama oldu. O yüzden 13. Günden başladım test yapmaya reglim düzenli

.

Eklentiler

• B78A341D-DD41-496E-8DC8-35BEF02E5B96.jpeg
    B78A341D-DD41-496E-8DC8-35BEF02E5B96.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 60
15.gun olmuş gibi pik yinede yapmaya devam edin belki tam pik yapacak yada siliklesecek fakat gun aşırı değerlendirin yinede tamamen siliklesene kadar hatta 2 gun daha değerlendirin siliklesince

Bence siz bugünü değerlendirin zaten sağlıklı sperm 2-3 gün yaşayacaktır
Dün değerlendirmiştim :KK43: o yüzden karasız kaldım . Dün değerlendirdim bugünde değerlendirirsen ve yumurtlama yarın oluesa yarın ve diğer hünü de değerlendirmek sorunda kalcam kötü olmwz mı o şekilde

15.gun olmuş gibi pik yinede yapmaya devam edin belki tam pik yapacak yada siliklesecek fakat gun aşırı değerlendirin yinede tamamen siliklesene kadar hatta 2 gun daha değerlendirin siliklesince
Dün değerlendirmiştim. Bugünü es geçip yarın mı değerlendirelim?

Eğer spermle ilgili sorun yoksa hergun degerlendirin bugünleri sorun olursa gun asirida olur

Kelin ilacı olsa başına sürermiş ben de pek anlamıyorum ama bence dün çıkan daha belirgin yarın çıkmama ihtimali de var akışına bırakın olduysa zaten olmuştur gerilmek vücudunuzun bebeği tutmasını engelleyebilir görevmiş gibi görmeyin umarım her şey gönlünüzce olur ❤️

Yarin bugun olduda saat olarak sabah erken saatte değerlendirebilirsiniz pazarda akşam siliklesmeyi gördüğünüzdede degerlenirebilirsiniz
Teşekkürler . Her ay böyle kararsız kalıyorum sonra üst üste hergün değerlendirmiş oluyorum ama asıl önemli günlerde bu kez eşimde isteksizlik oluyor zorla yapıyoruz o spermleri zorla çıkaeıyoruz resmen. Her ay bi eaha bu hataya girmicem diyorum ama yine böyle oluyor

Teşekkürler . Her ay böyle kararsız kalıyorum sonra üst üste hergün değerlendirmiş oluyorum ama asıl önemli günlerde bu kez eşimde isteksizlik oluyor zorla yapıyoruz o spermleri zorla çıkaeıyoruz resmen. Her ay bi eaha bu hataya girmicem diyorum ama yine böyle oluyor
Eşinize yumurtlama günlerini soylemyin siz takip edin kendinizi fakat sizde gorevmis gibi görmeyin gun aşırı yapmaya çalışın ki kasilmayin canim esinizede hissettirmeyin yumurtlama gününüz olduğunu afedersiniz normal birliktelik olarak gorsun yumurtlama oldugu icin degil inşallah hersey gönlünüzce olur 🙏 14 15 gun sonra durumu yazarsanız sevinirim sağlıklı gebeliğiniz olur inşallah

Eşinize yumurtlama günlerini soylemyin siz takip edin kendinizi fakat sizde gorevmis gibi görmeyin gun aşırı yapmaya çalışın ki kasilmayin canim esinizede hissettirmeyin yumurtlama gününüz olduğunu afedersiniz normal birliktelik olarak gorsun yumurtlama oldugu icin degil inşallah hersey gönlünüzce olur 🙏 14 15 gun sonra durumu yazarsanız sevinirim sağlıklı gebeliğiniz olur inşallah
Teşekkürler eşine söylemiyorum zaten ama üst üste yapınca iyi olmjyor. Bi günara verince hatta iki gün ara verince sperm üzerinde çok etki oluyor ben bile fark wdiyorum bunu

Bende öyle oldum yumurtlama günümde hadi değerlendirelim diyerek rrobota bağladık 😔

X