Ovulasyon testi lutfen bakin!!

tgbrkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
22
6
30
Kızlar 9 10 martta ovulasyon testinde t c cizgisini ayni koyulukta gordum.11 martta testim silik çıktı değerlendirdim.14 marttan itibaren ovulasyon testlerim hep resimdekiler gibi çıkıyor bat 24 25 hesaplarıma göre.sizce neden bu şekilde çıkıyor hep

Eklentiler

• 20240320_135326.jpg
    20240320_135326.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar 9 10 martta ovulasyon testinde t c cizgisini ayni koyulukta gordum.11 martta testim silik çıktı değerlendirdim.14 marttan itibaren ovulasyon testlerim hep resimdekiler gibi çıkıyor bat 24 25 hesaplarıma göre.sizce neden bu şekilde çıkıyor hep
Son yaptığınız pik gibi duruyor ikinci yumurtlama da olabilir gebelikte yine de siz her ihtimale karşı değerlendirin diğer ikisi aynı koyulukta değil gibi☺😇

Son yaptığınız pik gibi duruyor ikinci yumurtlama da olabilir gebelikte yine de siz her ihtimale karşı değerlendirin diğer ikisi aynı koyulukta değil gibi☺😇
Yok pik değil t çizgisi bur tık açık renk ve hep böyle degerlendirdim iki günde bir ama se koyulasiyor ne siliklesiyor 14 marttan beri hep böyle şaştım vallla 😊

Canım merhaba gelen regle 4 gün üst üste bu testleri bende tekrarladım ve eşit koyulukta çıkınca satıcı gebelik olduğunu söyledi ve ben bu testlerle bu ay gebe olduğumu öğrendim ardından da normal hgc ve kan ile umarım sende de vardır bebiş ♥️ bu arada regline kaç gün kaldı canim

Canım merhaba gelen regle 4 gün üst üste bu testleri bende tekrarladım ve eşit koyulukta çıkınca satıcı gebelik olduğunu söyledi ve ben bu testlerle bu ay gebe olduğumu öğrendim ardından da normal hgc ve kan ile umarım sende de vardır bebiş ♥️ bu arada regline kaç gün kaldı canim
Ya benim bu ay çok saçma sapan oldu aslında.9 10 martta ovuslayon testlerim eşit koyuluktaydi degerlendirdim sonra siliklesti.17 martta resimde attığım gibi çıktı ovuslayon yani gene koyu gene degerlendirdim 23 martta açık pembe lekelenmelerim başladı ovuslayon testine devam ettim aynı koyulukta çıktı hep bugün bir.tık silik çıktı.o yüzden adet günümüzde kestiremiyorum tam

X