Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi pik olmuş mu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eslem73

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2023
15
9
28
Kızlar geçen ay ovulasyon testi kullandım hiç ikincisi koyu olmadı âdeti saymassak bugün 7.gunu sizce olmuş mu yoksa varmı daha yumutlama olmasina

Eklentiler

• IMG_20231120_121805.jpg
    IMG_20231120_121805.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar geçen ay ovulasyon testi kullandım hiç ikincisi koyu olmadı âdeti saymassak bugün 7.gunu sizce olmuş mu yoksa varmı daha yumutlama olmasina
T çizginin c çizgisi gibi koyu olması lazım, henüz yumurtlama olmamış

12sinde regl oldum 18inde reglm bitti. Bugün ovulasyon testi böyle çıktı erken yumurtlama olmus olabilir mi? Anlamıyorum testten yoksa genel olarak çizgi çıkıyor iyice koyu çıkmasını mı beklemek gerekiyor. Reglm biteli 3 gün anca oldu.
IMG_20231120_133144.jpg

Ilk idrarla yapmadım. Ilk idrarla mi yapmam gerekiyordu. 8.10 arasi yada 13.15 arası yapın yazıyordu bende 13.20de yaptım eczaneden alıp sonuc bu anlamıyorum pek

Ilk idrarla yapmadım. Ilk idrarla mi yapmam gerekiyordu. 8.10 arasi yada 13.15 arası yapın yazıyordu bende 13.20de yaptım eczaneden alıp sonuc bu anlamıyorum pek
Ovulasyon testi ilk idrarla yapılmaz
Henüz yumurtlama değil, t çizgisinin de c çizgisi gibi koyu olması lazım teste devam edin

Ovulasyon testi ilk idrarla yapılmaz
Henüz yumurtlama değil, t çizgisinin de c çizgisi gibi koyu olması lazım teste devam edin
Teşekkür ederim cevabınız için. Bi göğüste hassasiyet, sol yumurtalikta batma hissi vardı gece ates basması başlayım dedim ovulasyon denemeye.

12sinde regl oldum 18inde reglm bitti. Bugün ovulasyon testi böyle çıktı erken yumurtlama olmus olabilir mi? Anlamıyorum testten yoksa genel olarak çizgi çıkıyor iyice koyu çıkmasını mı beklemek gerekiyor. Reglm biteli 3 gün anca oldu.
Eki Görüntüle 3338187
Benim testim bu sanırım arkadasinki ile karışmasın ilk 3 4 dk icinde böyleydi biraz daha koyulaştı ilk 5 dk baz alın deniyor hep

Döngüm belli olmuyor işte değişiyo zaten ilaç kullanmıştım ben letu yumurta geliştirici için doktorum dün 19mm yumurtan var dedi

Döngüm belli olmuyor işte değişiyo zaten ilaç kullanmıştım ben letu yumurta geliştirici için doktorum dün 19mm yumurtan var dedi
Henüz pik değil yarın tekrar test yap belki çizgi daha koyu çıkar

Test yapmak da insanı yoruyor aslında hiç yapmıycaktım dayanamayıp yaptım yine 🥰 doktorum da zaten çarşamba cuma pazar gün aşırı ilişki öner di 1 gün boş 1 gün dolu olsun dedi

Kizlar benim testimede bakar misiniz lütfen 🙏 anlamıyorum hic pik mi değil mi devam mi etmeliyim?

Eklentiler

• IMG_20231123_132657.jpg
    IMG_20231123_132657.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 58
X