Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi pozitif bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bebekkardes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
81
17
21
IMG_20231210_153113.jpg

Eklentiler

• IMG_20231210_153113.jpg
    IMG_20231210_153113.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 14
Merhabalar ben 1.5 yıldır evliyim çocuk istiyoruz olmuyor eşim ve ben doktora gittik hiç biseyimizin olmadığını söylediler bugün adetimin başından 13.gunumdeyim ovulasyon yaptım iki çizgide koyu çıktı yumurtalara oluyormu

Eklentiler

• IMG_20231210_153113.jpg
    IMG_20231210_153113.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar bende bu ay ilk kez ovülasyon testi yaptım cidden yorumlayamadım iki pik mi oldu ne oldu yorumlayabilir misiniz lütfen
11E9A161-D507-4A03-8C60-76D76B433E40.jpeg

Kızlar bende bu ay ilk kez ovülasyon testi yaptım cidden yorumlayamadım iki pik mi oldu ne oldu yorumlayabilir misiniz lütfen Eki Görüntüle 3349665
Yumurtlama görünüyor diye biliyorum
Kızlar bende bu ay ilk kez ovülasyon testi yaptım cidden yorumlayamadım iki pik mi oldu ne oldu yorumlayabilir misiniz lütfen Eki Görüntüle 3349665
Yumurtlama görünüyor bende ilk kez kullandım benidme bilgim yok fazla kaç yıllık evlisiniz ne kadar süredir çocuk istiyorsunuz acaba

4 aylık evliyiz bu 2.ayımız çocuk için siz?
2 ay çok çok erken çocuk için doktorlar 1 s
4 aylık evliyiz bu 2.ayımız çocuk için siz?
1.5 yıl oldu bizim biz ilk iki üç ay korunduk sonra çocuk istemeye başladık korunmayi bıraktık 1 seneyi doldurdu henüz çocuk yok kadın doğuma gittim adetimin 3 günü hormon testi yapıp kan aldı alttan muayene etti hiç birseyim çıkmadı eşimde sperm testi verdi eşimdede sorun çıkmadı ama hala bekliyoruz Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏 bu arada yaşınız kaç acaba ?

2 ay çok çok erken çocuk için doktorlar 1 s

1.5 yıl oldu bizim biz ilk iki üç ay korunduk sonra çocuk istemeye başladık korunmayi bıraktık 1 seneyi doldurdu henüz çocuk yok kadın doğuma gittim adetimin 3 günü hormon testi yapıp kan aldı alttan muayene etti hiç birseyim çıkmadı eşimde sperm testi verdi eşimdede sorun çıkmadı ama hala bekliyoruz Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏 bu arada yaşınız kaç acaba ?
Amin 🙏🏻 28 yaşındayım. Bizde de herhangi bir durum yok çok şükür ama benim amh değerim geçen seneye oranla çok düşmüş o yüzden bizde bu planımızı biraz öne çektik ama hiç korunmadık zaten biz yani ben doğum kontrol vs hiç kullanmadım. Siz kaç yaşındasınız?

Amin 🙏🏻 28 yaşındayım. Bizde de herhangi bir durum yok çok şükür ama benim amh değerim geçen seneye oranla çok düşmüş o yüzden bizde bu planımızı biraz öne çektik ama hiç korunmadık zaten biz yani ben doğum kontrol vs hiç kullanmadım. Siz kaç yaşındasınız?
Ben 20 yaşındayım ☺️ olucak inşallah 🙏
Ama işte aklıma takılıyor neden olmuyo niçin olmuyor hiç mi olmuycak gibisinden çok stres yapıp takarsanda olmuyormus ama ben çok stres yapıyorum 😥

X