Ovulasyon testi pozitifmi

Canım ne yaptın varmı bir gelişme
Cuma günü test yaptım adetime sekiz gün vardı çizgi var mı yok mu bilemedim biri var diyor biri yol diyor, oluşan 5 günüm var beklicem yine yapacam test sende nasıl? Sende gelişme var mı?

Eklentiler

• IMG_1454.jpeg
    IMG_1454.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 33
Cuma günü test yaptım adetime sekiz gün vardı çizgi var mı yok mu bilemedim biri var diyor biri yol diyor, oluşan 5 günüm var beklicem yine yapacam test sende nasıl? Sende gelişme var mı?
Ayy canım hadi hayırlısı inşallah ya inşallah vardır canım erken daha eğer çizgi çıktıysa bence vardır inşallah benimde 3 gün kaldı adetime bende test yaptım belli belirsiz bı çizgi belirdi sonra birdaha yaptım oda aynı yarın kan testi vericem ☺️

Eklentiler

• IMG_20240526_232201.jpg
    IMG_20240526_232201.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 31
Ayy canım hadi hayırlısı inşallah ya inşallah vardır canım erken daha eğer çizgi çıktıysa bence vardır inşallah benimde 3 gün kaldı adetime bende test yaptım belli belirsiz bı çizgi belirdi sonra birdaha yaptım oda aynı yarın kan testi vericem ☺️
Senin tam çıkmış ama çok belli çok sevindim hadi hayırlısı ile 🙏🙏🙏 sen benim kinde gördün mü hiç ne düşünüyorsun

Allah razı olsun Canım inşallah sendede vardır ya tam gözükmüyor ama gölgede kalmış flaş ışığıyla baktınmı birde öyle çeksene benimki ilk baktigimda asla belli olmuyodu renksiz bı gölge gibiydi 5 10 dakika sonra kızarmaya başladı

Allah razı olsun Canım inşallah sendede vardır ya tam gözükmüyor ama gölgede kalmış flaş ışığıyla baktınmı birde öyle çeksene benimki ilk baktigimda asla belli olmuyodu renksiz bı gölge gibiydi 5 10 dakika sonra kızarmaya başladı
Attım ki testi ilk bi gördüm aa dedim sonra yok ya dedim daha erken dedim ve attım 😂😂😂

Ayy Allah seni 🤣 belirtin varmı canım mesela benim bu ay hiç göğüslerim agrimadiki her ay adetten 10 gün önce siserdi bu ay hiç hassasiyet ağrı şişme olmadı daha yeni bugün biraz acımaya başladı

Ayy Allah seni 🤣 belirtin varmı canım mesela benim bu ay hiç göğüslerim agrimadiki her ay adetten 10 gün önce siserdi bu ay hiç hassasiyet ağrı şişme olmadı daha yeni bugün biraz acımaya başladı
Benim bu ay, sol tarafım ara ara çok ağrıdı ara ara sancılar girdi sağlı sollu, ayrıca bacaklarım çok ağrıd
Göğüslerim şis gibiydi bi iki gündür ağrı var.
Yani bilemiyorum ki ben mi öyle görmek istiyorum ama bi gece uzandığımda sol tarafımda batmalar gibi oldu
Bu sabah elimde test yoktu ilk idrarda yapamadım ama hemen aldım yaptım ve sonuç negatif sanırım 😭😭

Eklentiler

• IMG_1506.jpeg
    IMG_1506.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 29
Benim bu ay, sol tarafım ara ara çok ağrıdı ara ara sancılar girdi sağlı sollu, ayrıca bacaklarım çok ağrıd
Göğüslerim şis gibiydi bi iki gündür ağrı var.
Yani bilemiyorum ki ben mi öyle görmek istiyorum ama bi gece uzandığımda sol tarafımda batmalar gibi oldu
Bu sabah elimde test yoktu ilk idrarda yapamadım ama hemen aldım yaptım ve sonuç negatif sanırım 😭😭
Canimm bence biraz daha bekle adetine bugünle 4 gün var sanırım ben bir gün kala yaptım zor zor silik çizgi çıktı belki geç döllenme olmuştur adet günü tekrar yap inşallah vardır dualrim seninle

Evet canım pik değerlendir mutlaka bugünü yarını ve yarından sonra ki günü inşallah tutar çok güzel haberler alırsın inşallah Rabbim dek düz versin inşallah
Merhaba, bu testi de değerlendirir misiniz ? Bundan sonraki gün ikinci çizgi çıkmadı. Ben testlerimi saat 15-16 arası yapıyorum ve günde 1 kez. Acaba diyorum gece falan çatladı da ondan mı ertesi gün ikinci çizgi çıkmadı. (Bu testi yaptığım gün doktora gitmiştim alttan muayene yapıp yumurtlama olmuş güzel gelişimi demişti)

Eklentiler

• 1000122934.jpg
    1000122934.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 20
Bence 14.00 de bi yap 23.00 da bi yap ben öyle yapmıştım eger piki görürsen mesela diyelim bugun gördün piki bugün yarın yarindan sonra iliskiye gir mutlaka iliskiden sonra ayaklarını 25-30 dakika havada tut inşallah hayırlısıyla olur Rabbim isteyenlere nasip etsin dekdüz versin inşallah

Günaydın, sanırım bugün adet günüm az önce böyle peceteyle temizlerken çok hafif akıntıya karışmış gördüm zaten sabahtan belliydi ağrım adet olacak mısın gibi 😭😭
Yaaa canım hemen umutsuzluga kapılma belki yerleşme kanamasidir bekle iyice adetini görene kadar hep böylemi basliyo adetin benim mesela hep kahverengi kanamayla başlar sabahına sokulurum

X