Ovulasyon testi ve soğan suyu

RABIS 2018

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
1.133
446
24
Teslerim bu şekilde pocosum
c life macunu ve soğan suyu bir kulaniyorum ama yumurtlama göremedim 15 gün dur içiyorum gec başladım ovulasyona

Eklentiler

• IMG_20240102_103324.jpg
    IMG_20240102_103324.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240102_103212.jpg
    IMG_20240102_103212.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 45
Bende sogan kuru kullndigim ay yumurtlama gormustum .. 15.gun sogan kurunu uyguladiktan 17.gun pik gormustum daha yumurtlamana var demekki hayirli haberlerimiz olsun 🤲🏻👣👩🏼‍🍼

Siliklesiyoa testim ondan moralim bozuk açıkçası

Hicc morelini bozma lh hormonu dalgalanan bir hormon birden iki cizgi kirmizi oluyor sen siliklere takilma lh hormonu hep oldugundan silik cikiyor onemli olan C ile T ayni koyulukta olmasi veha T cizgisi dahda kipkirmizi olur pik olmus olur yumurtlama akintin varmi? Sefaf ve uzayan

Hicc morelini bozma lh hormonu dalgalanan bir hormon birden iki cizgi kirmizi oluyor sen siliklere takilma lh hormonu hep oldugundan silik cikiyor onemli olan C ile T ayni koyulukta olmasi veha T cizgisi dahda kipkirmizi olur pik olmus olur yumurtlama akintin varmi? Sefaf ve uzayan
Yok canım ben normal adet de olmam hiç yumurtlama yaşamadım ama soğan suyu ilk defa deniyorum ona güvendim birazcık birde bel ağrısı var tam ortada kuyruk yerinin bir üstü degisiklik bir tek bu

Yok canım ben normal adet de olmam hiç yumurtlama yaşamadım ama soğan suyu ilk defa deniyorum ona güvendim birazcık birde bel ağrısı var tam ortada kuyruk yerinin bir üstü degisiklik bir tek bu

Ben gordum pcos olup yumisi olan sen devam et takviyelerini ic yeterli gelmezse başka ilac takviyeleride kullan clife duydum ama hic kullanmadim sogan kurune bende guvendim ve cok guzel yumi oldu hatta kist vardi bende onuda temizledi benim tsh sorunum var adetlerim duzensiz skntı yapma yaradanin vardr bir guzelleigi hayirli hberlerimiz olsun 👣👩🏼‍🍼🤲🏻

Ben gordum pcos olup yumisi olan sen devam et takviyelerini ic yeterli gelmezse başka ilac takviyeleride kullan clife duydum ama hic kullanmadim sogan kurune bende guvendim ve cok guzel yumi oldu hatta kist vardi bende onuda temizledi benim tsh sorunum var adetlerim duzensiz skntı yapma yaradanin vardr bir guzelleigi hayirli hberlerimiz olsun 👣👩🏼‍🍼🤲🏻
Amin inşallah ee peki hamile kalabildin mi

Merhaba arkadaşlar bende bu ay soğan kürüne başlamak istiyorum nasıl yapıyoruz bilgisi olan yazabilir mi? Birde info şase kullanıyorum ikisi bir arada sakıncası olur mu

Merhaba arkadaşlar bende bu ay soğan kürüne başlamak istiyorum nasıl yapıyoruz bilgisi olan yazabilir mi? Birde info şase kullanıyorum ikisi bir arada sakıncası olur mu
Sabah akşam aç karna orta boy soğanı soy 1 buçuk su bardağı su koy soğanı 4 bulup kaynatancan 5 dakka suda ilk ilk içilecek bu kadar şase yı bilmiyorum

Kızlar 17 adetin bakarmisiniz koyulaşma var mı

Eklentiler

• IMG_20240105_155635.jpg
    IMG_20240105_155635.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240105_154639.jpg
    IMG_20240105_154639.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 36
X