Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün değerlendirdiniz mi?
Bugün de değerlendirin çatlamış görünüyor. İnşallah sağlıkla nasip olur🥰

Az önce erken gebelik testi yaptım bu şekilde geldi daha henüz kan vermedim ama çok heyecanlandım gebelik var mıdır kesin

Eklentiler

• IMG_20210825_111935.jpg
    IMG_20210825_111935.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 103
Sizce bugün yumurtlama var mı ilk defa denedim testi 5 dk sonra çektim 2 saat öncesinden sıvı tüketmeyi falan bıraktım bu şekilde çıktı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 83
Ben dün de aynı şekilde aynı saatte yaptım ama tek çizgi çıktı sizce neden olmuş olabilir sıvı falanda tüketmedim
Adetinizin kaçıncı gününüzdesiniz belki geç yumurtlama oluyordur herkesin değişiyor benim takvime göre 20sinde yumurtlamam olması gerekiyordu ama 14ünde oldu erken oldu bazen hiç yumurtlama görünmeyen de olabiliyormuş aynı saatte devam ederseniz daha etkili sonuç alırsınız gibi konunun başında örnek fotolar mevcut orasıyla karşılaştırabilirsiniz

Canim cok tesekkur ediyorum..benim adetim bazen 21 bazende 26 gunde bir oluyo ve adetimde 4 gun suruyor.dun adetin ilk gunu ile sayarsak 11. Gundu..bende ovulasyon yaptim ilk kez..ama cift cizgi cikmadi..bazi aylar hic yumurtlama olmayabiliyo degilmi..bugunden sonra yaomasammiki..cunki silik bisey bile cikmadi..10 gun sonra brlki adet olcam zaten..diger adetimi bekliyim yaomak icin..bu saattrn sonra yumurtlama olabilirmi acaba..
Adeti düzensiz olanlar İçin zaten bu test var. Adet bittikten sonra hemen başlamak lazom düzensiz adet görenlerin bitiminden sonra bazen 7 bazen 10 bazen 13 gün sonra oluyor yumurtlama. Çift çizgi gördüğünüz ve sonrasında ki 5 günü sıkı değerlendirin ♥️

Adeti düzensiz olanlar İçin zaten bu test var. Adet bittikten sonra hemen başlamak lazom düzensiz adet görenlerin bitiminden sonra bazen 7 bazen 10 bazen 13 gün sonra oluyor yumurtlama. Çift çizgi gördüğünüz ve sonrasında ki 5 günü sıkı değerlendirin ♥️
Cok tesekkur ederimm canim..mesela 2 gub once olmam gerekiyodu hala olmadim..bende ayni seyi dusunuyprum..adetin bitiminde hemen basliyacagim..🤗🤗

Adetinizin kaçıncı gününüzdesiniz belki geç yumurtlama oluyordur herkesin değişiyor benim takvime göre 20sinde yumurtlamam olması gerekiyordu ama 14ünde oldu erken oldu bazen hiç yumurtlama görünmeyen de olabiliyormuş aynı saatte devam ederseniz daha etkili sonuç alırsınız gibi konunun başında örnek fotolar mevcut orasıyla karşılaştırabilirsiniz
Benim adetim 26 başladı 30 bitti bende biter bitmez hem incir kürüne başladım hemde teste umarım dediniz gibi olur suanda bel ağrım var ama nedenini bilmiyorum bakalım umarım başarılı olurum bu ay🙄

Arkadaşlar merhaba ben bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım, normalde regl döngüm 35 gün civarı sürüyordu adet takvimlerinde hep yumurtlama gününü bu nedenle geç gösteriyordu fakat ovulasyon testi ile yumurtlamam tahminimden bir hafta önce oldu sanırım. Test örneklerini foto olarak ekleyeceğim bakar mısınız? Bat yazdıklarım başlangıç adet tarihinin üstünden geçen süre yanlış anlaşılmasın :) ve eşim şu an işte yani gece 12 civarında işten gelecek yumurtanın canlılığı açısından sıkıntı olur mu emin olamadım daha tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim uzattıysam kusura bakmayın şimdiden teşekkürler 🥰
Bu denemenizde hamile kaldınız sanırım. Harika olmuş 🧡

Eki Görüntüle 2912191

Benim testim neden böyle acaba sadece dün test yapmadım musait olmadığım için bugün 11 de yaptım test tek çizgi anlamş değilim🙄🙄
İki testinizi de ters koymuşsunuz aslında hepsinde c koyu t silik sanırım pik olması için ikisinin de aynı koyulukta olması gerekir çatlamayı gördükten sonra da t'nin silikleşmesi gerekir sizin daha yumurtlama olmamış gibi duruyor zaten yumurtlama olmadığı zamanlarda hep c belirgin t silik çizgi çıkar lh pik olduğunda ikisi de ayn ırenk olur daha sonra t silikleşir sizin hepsinde c koyu t silik

X