Ovulasyon testi yardım

Aa ne güzel şanslısınız😊
Regl bitince 7 gün sonra pik çıkmıştı bu ay ki farklı bir marka iki gündür köyü çıkıyor ben anlamadım bunu t cizigisi koyu

Eklentiler

• IMG_20240229_193957.jpg
    IMG_20240229_193957.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20240228_200327.jpg
    IMG_20240228_200327.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 40
Benimde öyle. Adet gününden itibaren 11,13 ve 15.günlerde birlikte olduğumda hamile kalıyorum. 6 ayda iki kez kaldım ama malesef kürtaj olmak zorunda kaldım. İlki turner sendromu nedeniyle oldu, diğerinde beta hcg doğru artmadı… ama o tarihlerde hep hamile kaldım.

Benimde öyle. Adet gününden itibaren 11,13 ve 15.günlerde birlikte olduğumda hamile kalıyorum. 6 ayda iki kez kaldım ama malesef kürtaj olmak zorunda kaldım. İlki turner sendromu nedeniyle oldu, diğerinde beta hcg doğru artmadı… ama o tarihlerde hep hamile kaldım.
Döngünuz kaç gün peki

Benimde 28 ile 30 arası değişiyor. Ama bu üç sürede iki kere hamile kaldım. Gün aşırı birlikte olabiliyoruz. Bir de ekstra d vitamini desteği alıyorum. D vitamini çok önemliymiş.

Flo diye bir uygulama var. Orada döngü süremi 28 gün olarak işaretledim. Regl süremi 3 gün olarak seçtim ama benim genelde 3.gün az geliyor baya… herkesin farklıdır tabi. Bir de ovulasyon testi kullanıyorum.

Flo diye bir uygulama var. Orada döngü süremi 28 gün olarak işaretledim. Regl süremi 3 gün olarak seçtim ama benim genelde 3.gün az geliyor baya… herkesin farklıdır tabi. Bir de ovulasyon testi kullanıyorum.
Bende 28 gün süreyle adet oluyorum. Normalde kanama 3 gu yoğun 3 gün az az sürer ve 7 günü bulur. Bu sefer 3 gün sürdü ve bitti. 3 gün sonra da ovulasyon testi başladım. Başlarda koyu sonra silik devam ediyor. Sabah akşam aynı saatte yapıyorum sıvı alimina dikkat ederek. Geçen ay femara ovitrelle kullandım ve kist oldu. Ondan önce bir kurtaj ve kimyasalım var onlar da klomenle oldu. Normalde bu ay aşılama olacaktı kist olunc ertelendi. Bende belki gerek kalmaz ovulasyon testiyle okur belki diye denemek istedim. Hep okuyordum aşılama olacaktı tüp bebek olacaktı hamile olduğumu öğrendim diye. İnşallah gerek kalmaz ya. Siz de bakar misiniz testlerime

Eklentiler

• 20240301_191139.jpg
    20240301_191139.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 36
Sizin ovulasyon devam ediyor olabilir. Tekrar test yapın isterseniz. 26sında bile baya koyu çünkü. D vitamini eksikliğiniz var mı? İnpryl diye bir vitamin desteği önermişti doktorum şişede öneririm. Kaç yasındasınız bu arada?
Normal yolla hamile kalabiliyorsunuz en önemlisi bu bence

Sizin ovulasyon devam ediyor olabilir. Tekrar test yapın isterseniz. 26sında bile baya koyu çünkü. D vitamini eksikliğiniz var mı? İnpryl diye bir vitamin desteği önermişti doktorum şişede öneririm. Kaç yasındasınız bu arada?
Normal yolla hamile kalabiliyorsunuz en önemlisi bu bence
Tüm testler tahliller temiz benim ve eşimin hatta romatoloji bölümunde bile test verdik biraz önce gördük e nabizdan onlar da temiz. Amh 1.87 yaş 37 8 yasinda bir oğlum var 2.evliligim eşimin çocuğu yok o yüzden istiyoruz.
Hatta adet bitiminden 3 gün sonra başladım ya teste sizinde gördüğünüz gibi koyu öncesinde yapamadığım için acaba daha mı koyuydu yumurtlama mi oldu yoksa adet sonrasi koyu mu oluyor nornalde bilemediğim için sormak istedim sizce olabilir mi

Merhabalar test görsellerimi ekliyorum. Aslında pik olmamış diye düşünüyordum ama dünkü testi silikleşmişti. Sizce pik mi dalgalanma mı? 26 27 şubat değerlendirdik. Bugün de değerlendirmeli miyiz sizce? Bir de 26 şubat reglin başından itibaren 13. Gün oluyor. Şimdiden teşekkürler
Malesef bende 2 ay denedim bir gebenın günlüğünü ama hiç pik olmadı doktora gittim yumurtalaman çatlaman olmuş dedi kan testi ile sonrası 3 ay başka bir test ile yaptım freely ovulasyon testi onda gördüm ama bir gebenın günlüğü pik olmamıştı aynı gün malesef şasırtıcı bir test benımde 2 ayım cöp oldu memnun kalmadım

Oğlunuzu Allah bağışlasın. İnşallah 2.evladınızıda kucağınıza alırsınız, amh değeriniz güzel.sizin yumurtlamanız bu testlere göre 26sında olmuş. O günü değerlendirdeyseniz süper…spermler 72 saate kadar canlı kalıyor…

Oğlunuzu Allah bağışlasın. İnşallah 2.evladınızıda kucağınıza alırsınız, amh değeriniz güzel.sizin yumurtlamanız bu testlere göre 26sında olmuş. O günü değerlendirdeyseniz süper…spermler 72 saate kadar canlı
ALLAH RAZI OLSUN CANIMM DEĞERLENDİRDİK INSALLAH BU SEFER OLMUŞTUR 26 28 DEGERLENDIRDIK SONRASI ICIN BEKLEYELIM PIK OLMASINI DEDIK. DOĞURGANLIK MASAJI DA YAPIYORUM DUNDEN BERI KASIK BATMALARIM BAŞLADI BELKI DE YENİ YUMURTLUYORUM . BIR GEBENİN GÜNLÜĞÜ DE TESTE DEVAM DEDİ

Bizde aynı tarihlerde yumurtlama günü diye değerlendirdik 😁 senin reglin kaçında olacak? İnşallah hamileyizdir. Kasık batmaları bende de olmuştu önceki iki hamileliğimde… güzel haberler alırız inşallah…13ünde regl günüm gösteriyor beklemedeyim. Evrene güzel enerji verelim ❤️

Bizde aynı tarihlerde yumurtlama günü diye değerlendirdik 😁 senin reglin kaçında olacak? İnşallah hamileyizdir. Kasık batmaları bende de olmuştu önceki iki hamileliğimde… güzel haberler alırız inşallah…13ünde regl günüm gösteriyor beklemedeyim. Evrene güzel enerji verelim ❤️
Bat 20 mart canım daha var senin benden önce inşallah hamileyizdir de bu stres son bulur benim test hala silik devam ediyor. Bu testler bir anda da koyulasabiliyor mu.meswla bugün silik yarın pat diye koyu :/

Aynı şey bende de oldu. Dün silikti bugün daha koyu. Valla değerlendirecek mecali kalmadı. Bu ay bakalım hayırlısıyla olsun:)

Merhaba turner teşhisi nasıl kondu size ? Ben de o şüpheyle amniyosentez olacağım yakında :KK43: gerginim ve üzgünüm

Bat 20 mart canım daha var senin benden önce inşallah hamileyizdir de bu stres son bulur benim test hala silik devam ediyor. Bu testler bir anda da koyulasabiliyor mu.meswla bugün silik yarın pat diye koyu :/
Bunu ben de merak ediyorum adetin birinci gününden sayarsak 21. Günüm bugün. Ama pik göremedim.11. Gün gibi hafif akıntılı pembemsi leke gelmişti yumutladım diye düşünmüştüm ama testte hafif çizgi vardı. Acaba pik oldu da kaçırdım mı? Şu an silik devam ediyor. Pik yavaş yavaş mı koyulaştı sizin?

Bunu ben de merak ediyorum adetin birinci gününden sayarsak 21. Günüm bugün. Ama pik göremedim.11. Gün gibi hafif akıntılı pembemsi leke gelmişti yumutladım diye düşünmüştüm ama testte hafif çizgi vardı. Acaba pik oldu da kaçırdım mı? Şu an silik devam ediyor. Pik yavaş yavaş mı koyulaştı sizin?
Şöyle adetim 3 gün sürdü test elime 6.gun ulasti ve hemen yaptim pik kadar olmasa da koyuydu. Sonra siliklserek devam etti hala da silik. Bende sen gibi düşünüyorum ama bir yandan da adetin hemen 6 günü yumurtlama düşük ihtimal diyorum. Bir yandan da neden o zaman ilk testim koyu çıktı , düzenli adet görüyorum 28 günde bir suqn yumurtlama zamanım olması lazım ama hep silik test mi bozuk hepsi mi bozuk kafam örümcek ağı gibi vallahi😒😒😒😒

Şöyle adetim 3 gün sürdü test elime 6.gun ulasti ve hemen yaptim pik kadar olmasa da koyuydu. Sonra siliklserek devam etti hala da silik. Bende sen gibi düşünüyorum ama bir yandan da adetin hemen 6 günü yumurtlama düşük ihtimal diyorum. Bir yandan da neden o zaman ilk testim koyu çıktı , düzenli adet görüyorum 28 günde bir suqn yumurtlama zamanım olması lazım ama hep silik test mi bozuk hepsi mi bozuk kafam örümcek ağı gibi vallahi😒😒😒😒
Ben ilk günden beri yapıyorum ama galiba günde iki kere yapmak lazım artık emin olmak için yani reglime bir 10 gün var. Genelde 2/3 gün önce lekelenme olarak başlıyor benim. Bu ay da olmazsa bir sonraki ay iki kez yapıcam artık benim de kafam allam bullak oldu😂😂

X