ovulasyon testi. yardım🤷🏼‍♀️

Kızlar buna bi bakabilir misiniz tam koyulaşmadan geri silindi 12 Mayıs'ta adetim bitti sizce yumurtlama olmuş mudur ilk defa kullanıyorum ☺️

Kızlar buna bi bakabilir misiniz tam koyulaşmadan geri silindi 12 Mayıs'ta adetim bitti sizce yumurtlama olmuş mudur ilk defa kullanıyorum ☺️
1000405138.jpg

Bugün pik galiba kızlar dimi, T, C den daha koyu.. dünü değerlendirdik bugünü ve iki gün daha mı değerlendiricez bi de havuç mu yesem bugün? Catlamadigi zamanlar oluyordu benim

Eklentiler

• IMG_9783.jpeg
    IMG_9783.jpeg
    162 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9794.jpeg
    IMG_9794.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 25
Ne demek inşallah güzel haberler alın Allah’ın izniyle ❤🙏🏻
Eşinizde sperm sorunu yoksa tabi şans artar . Tam pik günü ve çatlamamın 1. Günü çok yüksektir tutma ihtimali . Bana yarın sizin test pik olacak gibi geliyor siz genede ilk ayınızmış ben olsam değerlendirirdim 3 gün üst üs
Selammm bugün pik oldu :) insallah güzelce çatlarda bende catlama sorunu var çünkü akşam yüzmeye gidim diyorum beraberlikte denicem, test siliklesmezse artık forumlarda havuç suyu yazmışlar denerim..

Eklentiler

• IMG_9794.jpeg
    IMG_9794.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 34
Selammm bugün pik oldu :) insallah güzelce çatlarda bende catlama sorunu var çünkü akşam yüzmeye gidim diyorum beraberlikte denicem, test siliklesmezse artık forumlarda havuç suyu yazmışlar denerim..
Evet pik olmuş 🌸Canım genelde 24-36 saate çatlar diye biliyorum . Sen bugün değerlendirdin yarın akşam silikleşirse muhakkak değerlendir

Evet pik olmuş 🌸Canım genelde 24-36 saate çatlar diye biliyorum . Sen bugün değerlendirdin yarın akşam silikleşirse muhakkak değerlen

Evet pik olmuş 🌸Canım genelde 24-36 saate çatlar diye biliyorum . Sen bugün değerlendirdin yarın akşam silikleşirse muhakkak değerlendir
Hayırlısıyla insallah sağlıkla haziranda bayram bayram havasında geçer hepimiz için ♥️♥️

Merhaba canım ben innovita adlı ovulasyon testi yaptım cumartesi ovulasyon testi yaptım t çizgisi koyuydu ama c kadar değil ilişki ye girdik , pazar sabah bidaha yaptım t çizgisi c den koyuydu gun aşırı ilişkiye girdim, pazar akşam bidaha yaptım test t çizgisi siliklesmisti Buda catlamanin gerçekleştiğini gosteriyor pazartesi boş bıraktık ilişki olmadı, salı yani dün ilişki oldu bakalım hayırlısı bekliyoruz.ben böyle denedim
Bi haner varmı sizde 😂

Merhaba, bu testi de değerlendirir misiniz ? Bundan sonraki gün ikinci çizgi çıkmadı. Ben testlerimi saat 15-16 arası yapıyorum ve günde 1 kez. Acaba diyorum gece falan çatladı da ondan mı ertesi gün ikinci çizgi çıkmadı. (Bu testi yaptığım gün doktora gitmiştim alttan muayene yapıp yumurtlama olmuş güzel gelişimi demişti)

Eklentiler

• 1000122934.jpg
    1000122934.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba, bu testi de değerlendirir misiniz ? Bundan sonraki gün ikinci çizgi çıkmadı. Ben testlerimi saat 15-16 arası yapıyorum ve günde 1 kez. Acaba diyorum gece falan çatladı da ondan mı ertesi gün ikinci çizgi çıkmadı. (Bu testi yaptığım gün doktora gitmiştim alttan muayene yapıp yumurtlama olmuş güzel gelişimi demişti)
Merhaba bu attığınız pik değil , döngünüz kaç günde 1 ve son adet tarihiniz nedir

Merhaba bu attığınız pik değil , döngünüz kaç günde 1 ve son adet tarihiniz nedir
Baslangic 12 mayıs son gun 16 mayıs arası son adet tarihim. 28 günde bir adet döngüm. Adetim ortalama 5 gün sürüyor 6.gun bazen yok bazen çok az oluyor ama genelde olmuyorum. Bu testin yapıldığı tarih de 24 mayıs

Son düzenleme:
Baslangic 12 mayıs son gun 16 mayıs arası son adet tarihim. 28 günde bir adet döngüm. Adetim ortalama 5 gün sürüyor 6.gun bazen yok bazen çok az oluyor ama genelde olmuyorum. Bu testin yapıldığı tarih de 24 mayıs
Döngünüze göre pik olması gerekiyor bu güne kadar fakat değişiklikte gösterebilir tabi
diğer günlerin testi yok mu alt alta koyup fotoğraf atsanız özellikle 26-27 Mayısın

X